קרלה ברוני ילדה בן לסרקוזי (צילום: רויטרס)
ברוני ילדה. ארכיון | צילום: רויטרס

קרלה ברוני, רעייתו של נשיא צרפת, ילדה הערב בת. כך דיווחו הערב כלי תקשורת בצרפת. ברוני בת ה-42 שהייתה דוגמנית על והפכה לזמרת ושחקנית, הביאה לעולם את הילד הראשון שנולד בארמון הנשיאות הצרפתי, אבל הסיכוי של התינוקת לגדול בארמון - קלוש. בעוד חצי שנה, באפריל 2012, כהונתו של סרקוזי מסתיימת ובצרפת סבורים שהוא לא ייבחר לכהונה נוספת.

הנשיא עצמו פספס את הלידה, כיוון שהיה בגרמניה, בפגישה עם הקאנצלרית אנגלה מרקל.

לפני הלידה אמרה ברוני לתקשורת הצרפתית, שהיא לא מתכוונת לפרסם תמונות של התינוקת למרות שכאלה עשויות להשיב לסרקוזי את הבוחרים שנטשו. בנוסף הדגישה ברוני, כי היא לא תהיה אם במשרה מלאה. "ברור שאני אשמור על התינוקת, אבל זה לא יגרום לי להפסיק לעבוד", אמרה לפיגארו הצרפתי. "אני אבצע את כל אותן חובות שאני צריכה למלא בקשר לעבודתו של בעלי", אבל הוסיפה: "אני לא מתכוונת לערוך קמפיין".

הורים טריים בארמון האליזה. ארכיון (צילום: רויטרס)
הורים טריים בארמון האליזה. ארכיון | צילום: רויטרס

ברוני נולדה ב-1967 בטורינו שבאיטליה, ובגיל 5 עברה עם משפחתה לצרפת. היא נולדה בעקבות רומן מחוץ לנישואים שאמה הפסנתרנית ניהלה עם גבר זר. בגיל 19 היא החלה בקריירת דוגמנות עולמית והייתה לאחת מ-20 הדוגמניות המובילות בעולם בשנות התשעים. לאחר שהצליחה על המסלול היא החלה לשיר ואפילו הוציאה מספר אלבומים.

ההישגים בחייה המקצועיים של ברוני, מחווירים לעומת חיי האהבה שלה לאורך השנים. ברוני ניהלה בעבר מערכות יחסים עם אריק קלפטון, מיק ג'אגר, דונלנד טראמפ וקווין קוסטנר. היא התחתנה עם הפילוסוף אנטהובן, לו ילדה את בנה הראשון, אבל השניים התגרשו וברוני עברה ללורן פאביוס, הפוליטיקאי הצרפתי הראשון שלה. במהלך השנה הראשונה של סרקוזי בארמון האליזה, ניקולא התנחם בזרועותיה של האישה הזוהרת וב-2008 והשניים נישאו בחתונה מתוקשרת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק