וויליאם וקייט בימים טובים יותר (צילום: AP, חדשות)
בן זכר? הנסיך ויליאם וקייט, ארכיון | צילום: AP, חדשות

העיתון הבריטי "סנדיי פיפל" דיווח כי הנסיך הארי שוב אחראי לתקרית מביכה, והוכיח כי הוא לא יכול לשמור סוד. על פי העיתון, הנסיך מספר לאנשים רבים את מה שניסו להסתיר במשך כל כך הרבה זמן - מהו מינו של התינוק של אחיו הגדול הנסיך ויליאם ושל רעייתו קייט?

מקור הקרוב לנסיך הארי אמר לעיתון כי "הארי סיפר לכולם כל כך שמדובר בבן זכר, כיוון שהתרגש מהאחיין החדש. הוא אמר כי כל המשפחה מתרגשת, כיוון שכולם רצו בן. הדוכס והדוכסית עובדים כעת על למצוא שם לתינוק שיולד, אך הם לא מוכנים לספר לאף אחד, אפילו לא להארי. המעגל הקרוב ביותר יודע כי מדובר בבן, וכולם כבר מחפשים מתנות לבן זכר".

בלי סודות. הנסיך הארי (צילום: AP)
בלי סודות. הנסיך הארי | צילום: AP

באופן רשמי, הזוג המלכותי שומר בסוד את פרטי מין העובר, אך בחודש מרס, לדוכסית הייתה פליטת פה שגרמה לבריטניה לחשוב כי מדובר בבת. מספר ימים מאוחר יותר, סיפרה קייט כי קנתה בגד לתינוק בצבע כחול, מה שגרם לחרושת שמועות נוספת לפיהם מדובר בבן. כשנשאלה על כך, אמרה הדוכסית כי "אני באמת לא יודעת, אבל אני מקווה שמדובר בבן".

קייט צפויה ללדת בחודש ביולי, ובבריטניה כבר יש התרגשות גדולה לקראת הלידה. ההתרגשות באה במיוחד כיוון שמדובר בתינוק ראשון לקייט מידלטון. התינוק, או התינוקת, שיוולד ימלוך בעתיד על הממלכה המאוחדת - לפניו נמצאים רק יורש העצר צ'ארלס והאבא הנסיך ויליאם.