מרינה ואמליה, משמאל לימין (צילום: דיילי מייל)
האחיות לבית ווינזדור. משמאל: מרינה | צילום: דיילי מייל

הן קרובות משפחה של הנסיכים וויליאם והארי, ובעלות תואר האצולה הבריטי "ליידי", אך עד עכשיו ניהלו ליידי מרינה וליידי אמליה לבית ווינזדור אורח חיים מסוגר למדי בפנימייה יוקרתית לבנות בבריטניה.

השבוע משנות בנות האצולה את התדמית ומשיקות עצמן לחברה - בסדרת צילומים נוצצת במגזין "טאטלר" הנחשב. יחד עם אחיהן אדוארד, הברון דאונפטריק, הן מצולמות לאורך שבעה עמודים, מדגמנות תלבושות שעיצב הארדי איימיס, מעצב השמלות הרשמי של המלכה.

השלישייה הם נכדי ניניו של המלך ג'ורג' החמישי. ליידי מרינה, בת 18, מודה שהיא מדמיינת את עצמה כאם-סבתה הזוהרת, הנסיכה מרינה. "היא הייתה האישה האלגנטית ביותר עליה ידוע לי", אומרת מרינה באנגלית-בריטית מצוחצחת לעיתון ה"דיילי מייל". "ועשיתי ניסיונות רבים וכושלים לחקות אותה".

אוהבות תיאטרון ובגדים

אמליה והאח הברון (צילום: דיילי מייל)
אמליה והאח הברון | צילום: דיילי מייל

תיאטרון הוא הנושא האהוב על ליידי מרינה בפנימייה בה היא לומדת, "סנט מארי'ס אסקוט", בברקשייר, בריטניה. שכר הלימוד של בית הספר הנחשב מוערך בכ-30 אלף ליש"ט בשנה. כשזה מגיע לאופנה וטרנדים, מרינה מפנה את השרביט לאחותה אמליה בת ה-15.

אמליה, שגם לומדת בפנימייה היוקרתית, אמרה בראיון שהיא אוהבת לשוטט ברחבי נוטינג-היל בלונדון ובבוטיקים הקטנים של פריז. לפי מקורות, השלושה בקושי הסכימו להצטלם ולהופיע במגזין, שייצא השבוע.

הברון דאונפטריק, אחיהם בן ה-21 שבפי חבריו ידוע יותר כ"אדי", היה בן החסות של הנסיכה דיאנה. הוא סיים לאחרונה את לימודיו באוקספורד, שם למד צרפתית וגרמנית. למגזין "טאטלר" אמר: "אני די אוהב את הרעיון של שילוב התלבושת של סב-סבי וסטיב מקווין".

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק