מיס מישיגן, רימה פאקיה, עשתה הלילה היסטוריה לאחר שהפכה לערביה האמריקנית הראשונה אי-פעם שזכתה בתואר מיס אמריקה. רק בשבוע שעבר פרסמנו כי קרובי משפחתה של הדוגמנית הם לא פחות מאשר פעילים בארגון הטרור חיזבאללה.

המלכה החדשה, בת 24, הביסה 50 מתמודדות מרחבי המדינה בתחרות הנוצצת שנערכה בקזינו "פלנט הוליווד" בלאס וגאס. פאקיה, שכמעט מעדה בשלב שמלות הערב, הצליחה להישאר יציבה ומנעה מעצמה מצב מביך במיוחד ובסוף גם לקטוף את הכתר.

רק בשבוע שעבר טענה הכתבת והבלוגרית דבי שלוסל כי פאקיה, היא בת למשפחה מוסלמית-שיעית קיצונית התומכת בצורה ישירה בפעילות חיזבאללה. שלוסל טוענת בבלוג שלה, כי מקורות מודיעיניים אישרו בפניה כי לפחות שלושה מבני משפחתה של רימא ממלאים תפקידי מפתח בכירים בחיזבאללה, ולפחות שמונה מבני משפחתה היו מחבלים שנהרגו במלחמות עם ישראל בעבר.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

דונלד טראמפ לא הגיב לתלונות

המלכה תומכת בחיזבאללה (צילום: חדשות 2)
מיס מישיגן או מיס חיזבאללה? | צילום: חדשות 2

תחרות "מיס אמריקה" מופקת על ידי חברה בבעלותו של המיליארדר דונלד טראמפ, המפיק גם את תחרות מיס תבל. לפני מספר שנים רצה טראמפ לערוך את התחרות העולמית בדובאי, אך ביטל זאת כיוון שהשלטונות הודיעו כי לא יתנו לנציגה הישראלית להיכנס לתחומי הנסיכות.

שלוסל, הכותבת טורים עבור ה"ניו יורק פוסט" וגם עבור ה"ג'רוזלם פוסט", שלחה שאילתה לחברה המפיקה את התחרות בה ביקשה להסיר את השתתפותה בשל התמיכה בארגון טרור. שם כתבה לקוראיה בציניות: "אל תעצרו את נשימתכם, אני בספק רב אם נשמע משהו מדונלד טראמפ או מחברת ההפקה, סביר להניח שהם לא ישאלו אותה כל שאלה", ומתברר שלבסוף היא צדקה.