הילד האינדונזי בן השנתיים, שתועד מעשן בשרשרת, לא מצליח להיגמל מההרגל המגונה למרות הניסיונות הרבים. לאחר שהפך לכוכב עולמי בעקבות פרסומו הרב באינטרנט יצא צוות חדשות של רשת CBS האמריקנית לאמת את סיפורו - ויצא ללא מילים.

הכל החל בסרטון שהתפרסם באתר שיתוף הוידאו יו-טיוב, בו נראה הפעוט בן השנתיים אלדי סוגנדה המתגורר עם משפחתו באי סומטרה שבאינדונזיה, מעשן סיגריות בזו אחר זו. עד מהרה הפך הילד האנונימי לכוכב מוכר שפרצופו - והסיגריה שלו - מופיע באתרי אינטרנט רבים ואפילו במהדורות חדשות ברחבי העולם.

כתב רשת CBS שהגיע לאחרונה לעיר הולדתו כדי לעקוב אחר התנהלותו, גילה כי הפעוט עדיין נאבק עם המצית בדרך להדלקת עוד סיגריה. ולמרות הכל, מהתמונות החדשות של אלדי נראה כי חוץ ממעט משקל עודף - הוא ילד רגיל לחלוטין.

נרשם לתכנית גמילה מיוחדת

קצת קשה להאמין שהפעוט האינדונזי שאוהב להעביר את זמנו במשחקים עוד משמר את ההרגל המגונה שטיפח בגיל 11 חודשים, אך להוריו הדבר נראה שגרתי לגמרי. הוריו של אלדי, בעלי דוכן למכירת דגים בשוק, לא מצליחים להבין מה פשר ההתרגשות מהעולמית מבנם.

במדינה בה כמעט שליש מן הילדים מעשנים את הסיגריה הראשונה לפני גיל 10, זה נראה בעיניהם כמעט מובן מאליו. הם מתוודים כי כאשר הוא אינו מקבל את מנת הניקוטין שלו הוא פשוט מאבד את עשתונותיו, ואז לוקח זמן רב להרגיעו.

לאחרונה נרשם המכור הצעיר לתכנית גמילה מיוחדת מטעם רשויות המדינה, אך לא בטוח אם אלדי באמת ישתף פעולה עם היוזמה. במשפחתו חוששים שאלדי יזדקק ליותר מזה - כדי לשאוף לעתיד בריא יותר.

רוצים לקבל קטעי וידאו נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק