הכלב נשך בת 13 ופצע אותה קשה, ארכיון
כלבים נשכו אישה למוות. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2
אישה בת 48 נהרגה מתקיפת כלבים מסוג "פיטבול" בעיירה "אמת או השלכות" (Truth or Consequences), שבניו מקסיקו, ארצות הברית. האישה הותקפה על ידי ארבעה כלבים שלשום והם פצעו אותה באורח אנוש.

מרגרט סלסדו הלכה לבדה ביום ראשון אחרי הצהריים בעייריה, כשלפתע הגיחו ארבע הכלבים והחלו לתקוף אותה ללא סיבה. הכלבים ברחו מחצר מגודרת זמן קצר לפני כן ושוטטו ברחבי העיירה. בזמן שהותקפה עצר נהג מכונית לסייע לה, אך כשאחד הכלבים החל לתקוף אותו, החליט להישאר במכונית.

מפקד המשטרה המקומית פטריק גלאגר סיפר לסוכנות הידיעות רויטרס כי "שוטר הגיע לזירה כשלוש דקות אחרי שהחלה התקיפה, אך הזמן הזה הרגיש בוודאי כמו נצח לאישה המותקפת". אחד הכלבים הסתער על השוטר, אשר בתגובה, ירה בו ופצע אותו.

הכלבים, שנבהלו מהירייה, נמלטו מהמקום והשוטר החל לנסות ולסייע לסלסדו. האישה הייתה פצועה באורח אנוש, עם נשיכות בכל חלקי גופה ואיבדה דם רב. היא פונתה לבית החולים המקומי, שם מתה מפצעיה בתוך מספר שעות.

המשטרה החלה לסרוק את העיר והצליחה לאתר וללכוד שלושה מתוך הכלבים. הרביעי, זה שנורה על ידי השוטר, מת מפציעתו. כעת מוחזקים הכלבים במכלאה העירונית ובתום חקירת המשטרה, יוחלט אם יומתו או יושארו בחיים. בני הזוג שהכלבים בבעלותם לא היו בעיירה כשהתרחש האירוע, אולם, ייתכן מאוד ויוגש נגדם כתב אישום בגין אחריות פלילית למות האישה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק