צילום רנטגן: סכו"ם בבטנה של אישה בת 52 (צילום: daily mail)
הרנטגן חושף את הסכו"ם בבטן | צילום: daily mail

כשרובנו יושבים לאכול, אנו משתמשים בסכו"ם כדי לאכול את המזון שעל השולחן. אבל אישה אחת מהולנד העדיפה במקום לאכול בעזרת הסכו"ם - לאכול את הסכו"ם.

אישה בשם מרגרט דלמן, בת 52, הגיעה לבית החולים בעיר רוטרדם והתלוננה על כאבי בטן. מבט חטוף על צילום הרנטגן שלה חשף את הסיבה למיחושים: בבטנה של האישה נמצאו לא פחות מ-72 כפות ומזלגות.

צילום הרנטגן מזכיר קצת דיונון בחלל הבטן, אך למעשה מה שנראה בצילום הם עשרות הכלים המונחים אחד על השני. האישה הובהלה לניתוח, שבמהלכו הוצאו הכלים אחד אחרי השני מבטנה, ובסופו של תהליך החלמה ממושך, היא הבריאה לחלוטין.

ניתוח הוצאת סכו"ם מבטנה של אישה בת 52 (צילום: daily mail)
המנתחים מוציאים את הכלים | צילום: daily mail

"לא יכולתי לרסן את עצמי"

"נראה כי היא סובלת מסוג של אובססיה", סיפר אחד הרופאים. "כל פעם שהיא ישבה לאכול, היא התעלמה מהאוכל עצמו והתמקדה דווקא בסכו"ם".

"אני לא בטוחה מדוע הרגשתי צורך לאכול את הסכו"ם", ניסתה האישה להסביר, "פשוט לא יכולתי לרסן את עצמי". למזלה של ההולדנית המסכנה, מסיבה שגם היא לא ידעה להסביר - היא דילגה על מנת הסכינים.

למעשה, המקרה המוזר הזה אירע לפני יותר מ-30 שנה, אך פורסם לראשונה השבוע. התמונות הגיעו למגזין רפואי מדנמרק שביקש מקוראיו לשלוח לו סיפורים רפואיים מדהימים. אחד הרופאים נענה לבקשה ושלח את התמונות המדהימות. ולנו רק נותר לאחל לכם: בתיאבון!

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק