כבר קרוב ליממה שמדורי הרכילות הצרפתיים סוערים: האם אחרי 3 שנות נישואין, הגברת הראשונה של צרפת בהיריון?

השמועה החלה בעקבות הפרסום במגזין הרכילות הצרפתי "קלוסר" אמש, לפיו קרלה ברוני בת ה-43 בהיריון והיא צפויה ללדת בחורף הקרוב. הבוקר אישר את הדיווח המגזין הנחשב "פיפל", אולם ארמון האליזה עדיין לא הוציא התייחסות רשמית לדיווחים.

מצפים לילדה יפה כמו קרלה (צילום: AP)
הזוג הנשיאותי מאושר. צילום ארכיון | צילום: AP
על פי הפרסום המקורי ב"קלוסר", מקור המקורב לבני הזוג סרקוזי אישר את היריונה של ברוני ואמר כי "הזוג הנשיאותי מנסה שלא לחשוף את ההיריון השברירי אך המבוקש". מגזין הרכילות טוען כי ההיריון הוא גם הסיבה לעיכוב השקת האלבום החדש של ברוני, ביטול ביקורה בפסטיבל קאן וגם דחייה של התחייבויות רבות בחודשים הקרובים.

מאז נישואיה של ברוני לנשיא סרקוזי בפברואר 2008, התפרסמו בצרפת דיווחים רבים על כוונתם של בני הזוג להפוך להורים לילד משלהם. בתחילת חודש ינואר השנה אף פירסם המגזין "פארי מאץ'" כי במהלך ביקורה של ברוני בהודו, היא ביקשה מאיש דת מקומי כי "יתפלל לכך שיהיה לה בן".

לבני הזוג סרקוזי מספר ילדים מנישואים הקודמים. בנה של קרלה ברוני מנישואיה הקודמים, אורליאן, הוא בן 10; ולנשיא סרקוזי 3 ילדים משתי נשותיו הקודמות: פייר, ז'אן ולואי. אם השמועות בצרפת יתבררו כנכונות – תהיה זו הפעם הראשונה בתולדות צרפת שלנשיא נולד ילד בעודו מכהן בתפקיד.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק