מתלבטים לאיזו מועדון לצאת לרקוד? יש לנו המלצה קצת יוצאת דופן בשבילכם: תחנת הרכבת בליברפול. התחנה העמוסה בעיר הבריטית הפכה בסוף השבוע למועדון ריקודים במסגרת צילום פרסומת לחברת הטלפונים הסלולריים T-mobile.

 הקהל, שהקשיב למוזיקה באמצעות אוזניות, פרץ לרחבה המרכזית בערב יום שישי, אחת השעות העמוסות ביותר בתחנה, וביצע במיומנות מרשימה צעדים שהוצגו בפרסומת. הרקדנים נפטרו בהדרגה מבגדיהם. חלקם איבדו את ההכרה. וכולם, גם מי שלא שמע את הצלילים, נדבק בהתלהבות.

המשטרה הבריטית נשארה חסרת אונים לנוכח מתקפת הריקודים הפתאומית, ונאצה לסגור את תחנת הרכבת למשך שעה וחצי. "חשבנו אם לעצור את ההמונים, אבל בסופו של דבר ראינו שמדובר באירוע שמח, והחלטנו לא לנקוט בצעדים אלימים ולא לעצור את המשתתפים", אמר דובר המשטרה המקומית. 

"זו הייתה אווירה מדהימה"

"כולם התייצבו בזמן, ובמשך כמה דקות עמדו והביטו בשעון בדממה", סיפרה ג'ני טאק, אחת מהמשתתפות ביוזמה. "כשהשעון הראה 19:00 כולם, יותר מעשרת אלפים איש פרצו יחדיו במחולות - זו הייתה אווירה מדהימה".

אבל החברה הסלולרית היא לא הראשונה שמנסה בכל דרך מקורית למשוך את לקוחותיה. אנשי t-mobile שאבו השראה מחבורת האמנים "אלתור בכל מקום" שגרמה לתחנת הרכבת בניו יורק לעצור מלכת לפני שנה, ולמאות נוסעים ברכבת התחתית של ניו יורק לנסוע בלי מכנסיים.