ארבעה ימים לפני הגעתה של מדונה מלכת הפופ לישראל, הדבר האחרון שהיא ציפתה לקבל זה קריאות בוז מעשרות אלפי מעריציה. אבל זה בדיוק מה שקרה.

האירוע הלא רגיל, התרחש בהופעתה הלילה בבוקרשט שברומניה. מלכת הפופ הצליחה להוכיח כי לא הכל בחיים הוא "מתוק ודביק" - כשם מסע ההופעות שלה.

זה דווקא התחיל טוב. "אני שמחה להיות פה", סיפרה המלכה לקהל המשולהב. "אני גם אוהבת אתכם". אחר כך היא אמרה ביטוי ברומנית והסבירה כי פירוש הביטוי הוא שיגעון האהבה, כ"איזה עוד סוג של אהבה יש? האהבה היא משוגעת, נכון?".

אך אחר כך התחילו הבעיות. "אני שמתי לב לדיווחים בחדשות", סיפרה מדונה לקהל, "והגיעה לתשומת לבי כי קיימת הרבה אפליה נגד רומנים וצוענים במזרח אירופה". הקהל, כך התברר, איננו נמנה מהאוהדים הכי גדולים שיש לחברינו הצוענים. קריאות האהבה וההערצה הוחלפו מהר בקריאות בוז ארוכות וקולניות.

מדונה חייכה אך לא נתנה לקריאות להפסיק את מה שיש לה להגיד בנושא. "זה גורם לי להרגיש מאוד עצובה", שיתפה את המעריצים, אבל אף אחד לא רוצה שהמלכה תהיה עצובה. "אנחנו לא מאמינים באפליה נגד אף אחד. אנחנו מאמינים בחירות וזכויות שוות לכולם, נכון? הומוסקסואלים, אנשים שהם שונים, כולם שווים וצריך להתייחס אליהם בצורה דומה".

יום שלישי, פארק הירקון, 9 בערב. יהיה שמח.