שעת בוקר בעיירה פאלו אלטו, קליפורניה. בזמן שרוב האנשים אוכלים את ארוחת הבוקר שלהם, המנכ"ל של מה שעשויה להיות החברה בעלת הגידול המהיר ביותר אי פעם - לומד סינית.

"פרסילה ואני נוסעים לסין לחופשה בסוף השנה. יש לה משפחה שם", מספר למצלמתה של אופרה ווינפרי מארק צוקרברג, מייסד ומנכ"ל פייסבוק.

חברתו של צוקרברג, פרסילה, הכירה אותו הרבה לפני תהילת הפייסבוק שלו, בקמפוס, במסיבת קולג' טיפוסית באוניברסיטת הרווארד היוקרתית. היום הם מתגוררים יחדיו בבית צנוע שהם שוכרים.

"החיים שלי לא כאלה דרמטיים"

המצלמה של ווינפרי היא הראשונה שאי פעם נכנסה לבית. צוקרברג מבלה לא פחות מ-16 שעות ביום במטה החברה שהקים לפני שמונה שנים. "עובדים אצלי בערך 1,600 אנשים ואנחנו משרתים 500 מיליון אנשים". כיום, לאחד מ-14 אנשים על פני האדמה יש חשבון פייסבוק.

דרכו של מארק לפייסבוק התחילה, הוא אומר, בחינוך טוב. מבית הספר היסודי לפנימייה - ואז להרווארד. "התחלתי את פייסבוק כשהייתי בקולג' נפלא. אין לי ספק שאם לא הייתה לי ההזדמנות הזו, לא הייתי יושב כאן היום".

בראיון באולפן של ווינפרי הוזכר שוב מענק ה-100 מיליון דולרים שנותן צוקרברג למערכת החינוך בניו-ארק. באותה הזדמנות דובר גם על הסרט "הרשת החברתית", שמספר את סיפורו של מארק באור לא מאוד חיובי.

"אנשים הולכים לבקר את תזמון ההודעה על המענק, בקשר ליציאת הסרט", אמרה ווינפרי לצוקרברג. "זה סרט, זה כיף", משיב צוקרברג, מעט נבוך. "גם יוצרי הסרט יגידו שהם פשוט מנסים ליצור סיפור טוב. אלו החיים שלי, אז אני יודע שהם לא כאלה דרמטיים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק