טרגדיה בארגנטינה: מלכת היופי לשעבר מתה מסיבוך שנגרם כתוצאה ניתוח פלסטי בישבנה. סול (סולאנג') מאגנאנו בת ה-37 הועברה במצב קריטי לבית החולים, אחרי שניתוח להחדרת בוטוקס לאחוריה גרם לזיהומים רבים בגופה, והרופאים לא הצליחו להציל אותה. סיבת המוות נמצאת תחת חקירה.

מלכת היופי לשעבר, שזכתה בתואר הנכסף "מיס ארגנטינה" בשנת 1994, ניהלה סוכנות דוגמנות בבעלותה ונחשבה לאחת הדוגמניות הפופולריות במדינה. היא השאירה אחריה זוג תאומים בני 7. 

הידיעה על מותה הטרגי הותירו את קהל המעריצים של הדוגמנית היפה בהלם מוחלט, והם הקימו קבוצה בפייסבוק לזכרה. "זהו יום נוראי, אנחנו נתגעגע אלייך - סול", כתב אחד מחברי הקבוצה.

לאחרונה הפכה ארגנטינה למוקד פופולרי של ניתוחים פלסטיים, זאת בשל העלויות הנמוכות יחסית של הניתוחים במדינה. על פי ההערכות, אחת מתוך 30 ארגנטינאיות מקריבה את גופה לסכין המנתחים, שהפכו למנוסים בעולם. תעשיית הפלסטיקה בארץ האקזוטית צפויה לגלגל עד 2010 כ-100 מיליון דולר רק מתיירות של אנשים שמגיעים לעבור ניתוחים בשטחה.

צעירה עברה ניתוח בישבן - ולא יכולה לשבת

לפני כמה שבועות פרסמנו כאן את סיפורה של צעירה אמריקנית שקינאה בחמוקיים של ביונסה, ג'ניפר לופז ומריה קארי, והחליטה לעבור ניתוח להשתלת ישבן. המחמאות אולי הגיעו תוך זמן קצר - אבל כך גם הכאב הבלתי נסבל.

בריאיון טלוויזיוני סיפרה האישה, תושבת נוקסוויל בטנסי, כי מאז הניתוח היא מתקשה להתכופף ומדווחת על אי נוחות מטרידה אפילו כשהיא יושבת במשך זמן רב.

עכשיו היא מעוניינת להחזיר את הגלגל אחורה ואפילו לא חושבת על 5,500 הדולרים שבזבזה עבור הגזרה ה"עסיסית". עם זאת, רגע לפני שהיא חוזרת לשולחן הניתוחים, מנסה עדיין הצעירה לאזור אומץ כדי להשלים את הצעד. "איבדתי את הביטחון שלי ברופאים", היא מסבירה.