שתי נערות בנות 12 ממדינת ויסקונסין הואשמו היום (ג') כי פיתו את חברתן בת גילן להגיע לאזור מיוער סמוך לעיר מילווקי ושם דקרו אותה 19 פעמים. על פי כתב האישום, השתיים ביצעו את המעשה ביום שבת האחרון בהשראת סיפורי אימה שקראו באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחר שתקפו את הנערה, השתיים הותירו אותה להתבוסס בדמה בתוך היער. הקורבן הצליחה לזחול בכוחותיה האחרונים לכביש סמוך, שם מצא אותה רוכב אופניים בצד הדרך. היא פונתה במצב בינוני לבית החולים.

ממצאי החקירה העלו כי שלוש הנערות, הלומדות באותה חטיבת ביניים, ישנו בביתה של אחת מהן ביום שישי בלילה. לאחר מכן החליטו שתי הנאשמות להביא את חברתן לאזור המיוער ואז דקרו אותה פעמים רבות בכל חלקי גופה.

תכננו את הרצח מאז פברואר

"השתיים ככל הנראה הוקסמו מדמות שהופיעה בכמה אתרים העוסקים בסיפורים בדיוניים על מוות ואימה", אמר מפקד המשטרה המקומית. לדבריו, החשודות תכננו לבצע את הרצח מאז חודש פברואר האחרון.

בתחילה, רצו הנערות לדקור את חברתן למוות תוך שהן סותמות את פיה באמצעות נייר דבק, ובהמשך תכננו לעשות זאת במקלחת, שם מלאכת הניקיון תהיה קלה יותר - כך נקבע בדוח החקירה. לבסוף, החליטו הנערות לנסות ולרצוח את הקורבן בפארק במהלך משחק מחבואים.

הנערות נעצרו שעות ספורות לאחר המקרה, ומיוחסות להן עבירות חמורות ובראשן ניסיון רצח מדרגה ראשונה. למרות שהשתיים עדיין מוגדרות קטינות, התביעה בוויסקונסין תדרוש להעמידן לדין כבגירות לכל דבר.