אחרי שנים של פרשיות מין עסיסיות, איטליה יוצאת לרחובות. מאות אזרחים יצאו להפגין בימים האחרונים נגד ראש הממשלה השנוי במחלוקת סילביו ברלוסקוני ותחביביו העיקריים: בילוי בחברתן של נשים צעירות, אם אפשר - קטינות. לרגל ההפגנות באיטליה, החלטנו לנסות ולעשות קצת סדר ברשימה הארוכה מאד של נשים שבילו עם המנהיג האיטלקי הקשיש: לפניכם הפירוט המלא של נשות סילביו.

נעמי לאטיציה (צילום: AP)
נעמי לאטיציה | צילום: AP

נעמי לאטיציה, בת 18, על פי הפרסומים באיטליה הייתה עדיין תלמידה בבית ספר כש"התחברה" לראש הממשלה ההולל. היא נהגה לקרוא לו "פאפי", אבא'לה. זרקורי התקשורת הופנו אליה לאחר שערכה מסיבת יום הולדת 18 ואורח הכבוד היה ראש הממשלה, שהיה נשוי באותה תקופה. ברלוסקוני הביא ללטיציה במתנה טבעת זהב ויהלומים בשווי של 6,000 אירו.

ברברה מטרה (צילום: טלגרף)
ברברה מטרה | צילום: טלגרף

ברברה מטרה, בת 28, בוגרת מדעי הטבע וחלק מלהקת נערות שעשועים שעל פי הפרסומים, הכירו כל חברות הלהקה את ברלוסקוני. היא הפכה לחברת פרלמנט, אבל באיטליה מזהים אותה במיוחד בגלל ההופעה שלה בתחרות מלכת היופי של ארץ המגף, תפקידיה באופרות הסבון ששודרו בטלוויזיה של ברלוסקוני וגם בהנחיית תכניות אירוח קצרות מועד.

כרמלה פראנטי (צילום: טלגרף)
כרמלה פראנטי | צילום: טלגרף

כרמלה פראנטי, היא שחקנית וחברת מפלגתו של ברלוסקוני, אך לא נבחרה לפרלמנט. היא דגמנה בעירום בצהובונים איטלקיים ולוחות שנה והופיעה בכמה אופרות סבון. ברלוסקוני "נדלק" על השחקנית כשראה אותה ברשת הטלוויזיה המתחרה שלו - RAI. הוא התקשר והציע לה תפקיד טוב בהרבה, גם בסדרות הטלוויזיה.

אנג'לה סוזיו (צילום: טלגרף)
אנג'לה סוזיו | צילום: טלגרף

אנג'לה סוזיו בת ה-31, "אנג'לה הבוערת", הופיעה בתכנית "האח הגדול" האיטלקית, הופעה נוספת שלה האיטלקים ראו על אחת מברכיו של ראש הממשלה באחת מהמסיבות המפורסמות שלו באי סרדיניה. על הברך השנייה של ברלוסקוני הייתה אישה אחרת כמובן.

אלאונרה  גאג'יולי (צילום: טלגרף)
אלאונרה גאג'יולי | צילום: טלגרף

אלאונרה גאג'יולי בת ה-29 הייתה שחקנית בעברה. חיפוש מהיר ברשת מעלה תמונות שלה כשרק תחתונים לגופה. אלאונרה היא האישה שעל פי מה שכונה "הקלטות של סילביו", בהן הוא מתקשר למפיקים ברשת הטלוויזיה שלו ודורש שישבצו נשים שהכיר בתכניות טלוויזיה.

קראפנה. הדוגמנית שהפכה לשרה (צילום: פומבו)
מארה קראפנה | צילום: פומבו

מארה קראפנה בת ה-33 הייתה דוגמנית, מלכת היופי של איטליה ולאחרונה שרת השיוויון להזדמנויות האיטלקית בממשלתו של ברלוסקוני, שאמר לה לפני שלוש שנים, מול מצלמות הטלוויזיה שהיא כל כך יפה - עד כדי כך שאם הוא לא היה נשוי הוא היה מתחתן איתה.

התאומות מ"הישרדות" האיטלקית (צילום: טלגרף)
התאומות מ"הישרדות" האיטלקית | צילום: טלגרף

אלנורה ואימה דה-ויוו, התאומות בנות ה-27, זכו לתהילה אחרי שהשתתפו בתכנית ריאליטי דומה ל"הישרדות" שמשודרת בטלוויזיה האיטלקית. ברלוסקוני, באופן טבעי, אהב את התאומות במיוחד. הן סולקו מהריאליטי בשלב יחסית מוקדם, אבל זכו להיות נערות מזג האוויר בטלוויזיה של סילביו.

קארימה אל-מחרוג'. סילביו אוהב אותן מרוקא (צילום: todanoticia)
קארימה אל-מחרוג'. סילביו אוהב אותן מרוקא | צילום: todanoticia

אחת הפרשות האחרונות שמסבכות את ברלוסקוני היא מעורבותו ביחסים עם הצעירה המרוקנית היפהפיה בת ה-17, קארימה אל מחרוג', שעל פי ההאשמות קיימה יחסי מין עם ברלוסקוני בתמורה לאישור שהייה באיטליה ותמיכה כספית. 

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק