האם מותו של מייקל ג'קסון נגרם בגלל שרופאו האישי ד"ר קונרד מארי, המואשם כעת בהריגתו בשוגג, היה עסוק בטשטוש ראיות במקום להתמקד במאמצי ההחייאה שהיו עשויים להציל את חייו? כך לפחות חושדים כעת בצוות החקירה, בעקבות פרטים חדשים שעולים ממסמכים שהוגשו לבית המשפט.

סוכנות הידיעות AP פרסמה הלילה חלק ממסמכי העדות שגבתה המשטרה ממנהלו הלוגיסטי של מלך הפופ, אלברטו אלברס, שהיה נוכח בחדר ביום בו מת מלך הפופ, ה-25 ביוני 2009. לדברי אלברס, כאשר הוא נכנס לחדר, ג'קסון כבר היה מוטל ללא רוח חיים על המיטה כשפיו פתוח. מארי, לדבריו, רץ ממקום למקום כשהוא אחוז אמוק, וניווט בין תהליך ההחייאה לאיסוף בקבוקונים של תרופות מהרצפה והכנסתם לשקית ניילון.

עוד עולה ממסמכי החקירה כי לאחר שנקבע מותו של ג'קסון באופן סופי בבית החולים, התנהג מארי באופן מוזר כשאמר שהוא חייב לחזור במהירות לאחוזה לאסוף כל מיני "משחות" שהיו שייכות למלך הפופ.

מדוע שונתה הגרסה לאחר חודשיים?

עורך דינו של הרופא אד צ'רנוף מכחיש את החשדות שמיוחסות למרשו, וטוען כי אלברס שינה את גרסתו שמסר לראשונה במשטרה. "הוא לא אמר אף אחד מהדברים האלה לפני חודשיים", אמר צ'רנוף. "פתאום עכשיו, חודשיים אחרי, הוא מדבר על בקבוקונים שהוכנסו לתוך שקית? אנחנו נתמודד עם הסתירה הזאת במשפט", הוסיף.

בתוך כך עולה כי פרינס ופריס, שניים מילדיו של ג'קסון, נכנסו לחדר בעת הדרמה הגדולה בליל מותו. הם ראו את אביהם מוטל ללא רוח חיים כשפניו מעוותות ונכנסו להתקף חרדה, תוך כדי שאחת האומנות שלהם מלווה אותם החוצה.