מדגמנים זוגיות? הזוג אובמה (צילום: חדשות 2)
ראשונים בדביקות. בני הזוג אובמה | צילום: חדשות 2

מישל אובמה ממשיכה לככב בכותרות, ולא בגלל בעלה. אחרי הופעה מתוקשרת מאוד ברחוב סומסום, הגברת הראשונה לוקחת על עצמה תפקיד חדש - עכשיו היא מספקת עצות לנשים הרווקות בעולם. הגברת האמריקנית הראשונה העניקה ראיון בנושא שמעסיק נשים רבות בעולם כולו למגזין ה"חיים הטובים" האמריקני - 'גלאמור'.

החוק הראשון של הגברת הראשונה: אל תבחרי את בן זוגך בגלל המראה החיצוני. "להיות חמוד זה טוב", אמרה האישה שנשואה למדינאי החמוד בעולם, "אבל חמוד - מחזיק מעמד לזמן קצר ואז יוצא הבן אדם - מיהו האדם האמיתי?".

"זו העצה שאני יכולה לתת לנשים", המשיכה מישל, "אל תסתכלו על פנקס הצ'קים או על התואר. הביטו אל הלב, הביטו לנשמה, תבדקו איך הגבר שלכן מתייחס לאמא שלו ומה הוא אומר על נשים, איך הוא מתנהג לילדים שהוא לא מכיר והכי חשוב - איך הוא מתייחס אליך. כשאת יוצאת עם גבר, את צריכה להרגיש טוב כל הזמן".

והגברת הראשונה ממשיכה. "אסור לך להטיל ספק בעצמך, אל תהיי במערכת יחסים עם בן זוג שמספק לך אושר מוחלט ותחושת שלמות", כך לדברי מישל. "אם את במערכת יחסים ועדיין מקיימת פגישות עם גברים אחרים - אל תתחתני".

הזוג הראשון של השמאלץ

בני הזוג אובמה - רק נראים מאוהבים? (צילום: רויטרס)
לא הסכימה לפגישה מייד. מישל אובמה | צילום: רויטרס

הכתבת שראיינה את מישל מדגישה כי הזוג הנשיאותי הוא אולי הזוג הדביק ביותר בפוליטיקה העולמית. בני הזוג אובמה מחזיקים ידיים, מלאים במחוות אהבה הדדיות, וכמעט בכל פעם שרואים אותם יחדיו הם אומרים לאזרחי ארצות הברית: "אנחנו מנהלים חיים זוגיים - ממש כמותכם".

מישל סיפרה בראיון שהנשיקה הראשונה שלה עם ברק הייתה בטעם שוקולד (כי הם אכלו גלידה באותה הפגישה). היא גם התגוננה ואמרה שלא תמיד הכל היה מושלם עם בעלה, ופעם היחסים אפילו הגיעו לרמה של משבר בגלל מה שהיא מכנה "האובססיה של ברק לפוליטיקה".

לכל מי שפספס את סיפור אהבתם של בני הזוג הנשיאותיים, שהם גם הסלבריטאים המובילים באמריקה בשנה האחרונה, מישל מזכירה ששניהם נפגשו במשרד עורכי דין בשיקגו, ובהתחלה היא דחתה את חיזוריו של מנהיג העולם החופשי לעתיד. הגברת אובמה סיפרה גם על המתנות שאובמה העניק לה ועל התחביב האהוב על בני הזוג - שוב שמאלץ חזק - השניים אוהבים לשחק שבץ-נא ולראות ביחד סרטים רומנטיים.