חומר פדופילי רב נמצא בביתו. ג'קסון (צילום: רויטרס)
מי רצח את מייקל ג'קסון? | צילום: רויטרס

"מלך הפופ מייקל ג'קסון נרצח" - כך מדווח הבוקר העיתון הבריטי דה ניוז אוף דה וורלד (The News of the World ). על פי העיתון גורמים במשטרה מספרים כי מתוצאות נתיחת גופתו של הזמר עולה כי מדובר ברצח כתוצאה ממנת יתר של תרופות.

חוקרי המשטרה אמרו לבני משפחתו של ג'קסון כי בקרוב יוגשו אישומים נגד חשוד אחד או יותר שיישפטו במשפט פלילי. ייתכן וגם מי שרשם לג'קסון את התרופה וסיפק לו אותה יואשם. בשבוע שעבר אמרה אחותו של ג'קסון, לה-טויה, כי היא יודעת מי רצח את אחיה.

"מבדיקה לאחר המוות עולה כי מייקל מת ממנת יתר של תרופות ומגוון של גלולות שנמצאו בקיבתו", סיפר טרי הרווי, חבר של משפחת ג'קסון. "על כל גופו היו סימנים של דקירות מחט וגם על צווארו. זה עשוי להיות רצח מדרגה שנייה בשל הפעולות אשר הובילו למותו".

העיתון "ניבא" איך ייראה ג'קסון בשנת 2000

בסוף השבוע דיווחנו כי בשנת 1985 פרסם המגזין "Ebony" עיבוד גרפי של ג'קסון בשנת 2000 למראהו בגיל 40. מלך הפופ היה אז, ב-85', בשיא הקריירה שלו. את דמותו של ג'קסון ה"עתידית" יצר האמן משיקגו נתן ווייט.

"גיל 40 יהפוך מראהו של ג'קסון לחינני יותר, גברי יותר ובוגר יותר", כתב העיתון אי אז באמצע האייטיז. גם תחזית אחרת הוסיף העיתון: "מספר מעריציו יוכפל פי 10 בשנת 2000".

העיתון צדק או לא צדק? תשפטו בעצמכם בעזרת התמונות.

הווידאופדיה: מייקל ג'קסון

כשאריק שרון פגש את מייקל ג'קסון

רוחו של ג'קסון על מכסה המנוע

רוחו של ג'קסון קפצה לאחוזתו