זה יכול היה להיגמר הרבה יותר גרוע: הופעתה של זמרת הפופ המצליחה "פינק" הופסקה השבוע למשך דקות ארוכות, בעקבות תאונה שהתרחשה במהלך הופעתה. הזמרת, שהופעותיה מוכרות הודות לפעלולים הרבים המבוצעים על הבמה בהשתתפותה, הועפה מהבמה ונפצעה קל.

ההופעה נערכה השבוע בנירנברג שבגרמניה. האלפים המתינו בכיליון עיניים לעלייתה לבמה של פינק לבמה, וכשזו עלתה הדבר היה אמור להתבצע באמצעות חבל מיוחד. אלא שעוזריה של פינק על הבמה חיברו אותה לא טוב למתקן, והיא נזרקה מחוץ לבמה לקולות ההמומים של הקהל, ולנגד עיני מצלמותיהם של כמה מעריצים.

המוסיקה הופסקה מיד ושקט שרר בקהל ההמום. רק לאחר מספר דקות הצליחו אנשי הבמה שנחלצו לעזרתה להרים אותה - והיא שבה לאט לאט לבמה והמשיכה את המופע. מאוחר יותר סיפרה בחשבון הטוויטר שלה כי היא נחבלה קלות וכי היא מתאוששת בימים אלה.

בון ג'ובי לא בכושר?

התאונה על הבמה לא הייתה לראשונה של אמן מצליח באמצע הופעה בתקופה האחרונה. לפני כשבועיים מתח הזמר ג'ון בון ג'ובי שריר ברגלו והפסיק את הופעתו למשך מספר דקות. בעוד להקתו ממשיכה לנגן, נראה בון ג'ובי סובל על הבמה - אך כעבור מספר דקות הוא חזר לשיר.

הלהקה המצליחה הופיעה באיצטדיון "מדולנדס" בניו-ג'רזי. לקראת סוף המופע נראה לפתע בון ג'ובי מתנהג שלא כרגיל, והחל לצלוע תחילה. לאחר מכן התרחק מהמיקרופון ונעמד בצד הבמה.

לאחר שהתאושש, אמר בבדיחות הדעת לקהל המעודד: "אני זקן, מה אני יכול לומר לכם?". דוברה הרשמי של הלהקה הרגיע את המעריצים ואמר כי שום הופעה בסבב ההופעות אליו יצאה ההופעה בארצות הברית, אינה צפויה להתבטל.

רוצים לקבל קטעי וידאו נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק