צילום רנטגן של קלים עלי כשמוט ברזל בגופו (צילום: Metro)
המוט בצילום הרנטגן | צילום: Metro

לבית החולים במומבאי שבהודו הגיע ילד בן 12 לאחר שמוט ברזל באורך של מטר ובעובי של כ-1.5 ס"מ חדר לגופו וחצה אותו לאורכו. באורח פלא פספס המוט את לבו של הילד וחייו ניצלו רק בנס.

הוריו של הילד קלים אלי סיפרו כי התאונה הטרגית אירעה בזמן שבנם שיחק באתר בנייה - אז נפל על המוט באורך ששיפד את גופו. רק כעבור שלוש שעות הצליחו ששת הרופאים שניתחו את הילד לחלץ את המוט שחצה לפחות עשרה איברים חיוניים בגופו כמו הריאות, פי הטבעת, הכבד והמעי. למזלו של אלי, המוט לא פגע בעורקי דם ראשיים.

קלים עלי (צילום: Metro)
קלים אלי עם המוט בגופו | צילום: Metro

"מעולם לא ביצענו ניתוח כזה מורכב בילד קטן", סיפר ד"ר חמנשי שאח, מנהל מחלקת הילדים בבית החולים. עכשיו אומרים במרכז הרפואי כי מצפה לאלי תקופה ארוכה של החלמה. "לפצעים הפנימיים שנגרמו לו בשל התקרית הכואבת ייקח לפחות ארבעה חודשים להירפא", הם מסבירים.

ברזיל: 50 מחטים בבטנו של פעוט

בחודש דצמבר האחרון הובהל ילד בן שנתיים מברזיל לבית החולים כשהוא סובל מכאבים עזים בבטנו. בבית החולים גילו הרופאים 50 מחטי תפירה שהוחדרו בכוונה תחילה לבטנו של הפעוט. תצלום הרנטגן חשף את המחטים בחלל הבטן של הפעוט, כולל מחט אחת בריאות.


מאוחר יותר עלה כי 50 המחטים שהוחדרו לגופו של הפעוט היו חלק מטקס דתי שכולל כישוף, שביצע אביו של התינוק.

האב נעצר והודה בהחדרת מחטי התפירה לגופו של בנו. בחקירה התברר כי האב לא היה היחיד שהשתתף בטקס. לשוטרים הברזילאים סיפר כי שתי נשים, אחת מהן מעורבת בפעילות בכת דתית בברזיל, סייעו לו לבצע את הטקס המחריד.

אמו של התינוק אמרה לטלוויזיה הברזילאית כי היא תמיד חשדה שבעלה מעורב במעשי כישוף. "הבן שלי אף פעם לא אהב להיות עם אבא שלו, אבל אף פעם לא חשבתי שהוא יהיה מסוגל לדבר כזה", סיפרה האם לכתב הטלוויזיה הברזילאית.

האב החדיר מחטים לפעוט ב"טקס דתי"

 עוד בישראל: נערה בלעה כפית שהתעקמה בבטנה

בלעה 72 כלי סכו"ם - ויצאה בחיים

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק