יו וארוסתו. משמאל: סנט ג'יימס (צילום: huffingtonpost)
יו הפנר וארוסתו. משמאל: סנט ג'יימס | צילום: huffingtonpost

מייסד פלייבוי, יו הפנר בן ה-84, התארס בשבוע שעבר לחברתו קריסטל האריס בת ה-24. האיש והחלוק עשוי עכשיו אולי לנסות ולדבוק במונוגמיה, אבל חברה מהעבר, איזבל סנט ג'יימס, חושפת כעת, אחרי האירוסין, כמה עובדות לא פשוטות על האיש שחי בחוות השפנפנות כבר שנים.

בעבר כבר שמענו שהפנר מצפה מחברותיו הארנבות להיכנס לחדרו כל אחת בתורה - ושלכל אחת הוא נתן דקה. השפנפנה סנדרה ווילקינסון כתבה בעבר ב"זיכרונותיה של שפנפנה" שמייסד האימפריה התעקש שלא לשים קונדום במהלך יחסי המין.

סנט ג'יימס בוחרת בספר חדש, לבקר פן אחר בחיי השפנפנות - צואת כלבים בבית הפאר. "הם, הכלבים, לא אולפו מעולם והם עשו את הצרכים שלהם בחדר המיטות, על השטיחים. בכל שעה, כשמישהי ביקרה את הפנר בחדרו, כמעט תמיד היא מצאה את עצמה דורכת על צואת כלבים. כל האחוזה הזו מרגישה כאילו הכל שם מיושן או גנוב, ניתן להוסיף לזה את הסירחון של שתן הכלבים בכל מקום".

לא עומד במבחן המאהב

והיא לא מפסיקה כאן. השפנפנה לשעבר מספרת גם על דמי הכיס שהבנות קיבלו: "בכל יום שישי, כל הבנות נאלצו ללכת לחדרו של הפנר אחרי שניקו את מה שהכלבים השאירו, ואז, אחת אחת, נאלצנו לעמוד שם ולקבל את השטרות מידיו של יו. שנאנו את התהליך הזה, הף תמיד בחר ברגעים האלה להגיד לנו מה לא בסדר איתנו וזה בדרך כלל נגע לעובדה שלא השתתפנו מספיק בחגיגות המין שלו".

למרות תדמית "המאהב המושלם" שניסה לנכס לעצמו, חיי המין של האיש והפלייבוי כנראה אינם יוצאי דופן. "רציתי לדעת אם מלך הפיתוי יודע משהו שלא ידעתי, אבל הוא פשוט שכב כמו דג מת", כתבה סנט ג'יימס והוסיפה, "לא אחת שאלנו את עצמנו למה הוא צריך את כל זה, אני מאמינה שהוא יודע בתוך עצמו שהכל הצגה. הוא מוכרח להמשיך למכור את האשליה הזו שהוא מוכר לעולם מ-1954".

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק