בתחרות אכילת הנקניקיות שנערכה הלילה (שעון ישראל) בניו יורק לרגל יום העצמאות של ארה"ב זכה אמנם ג'ואי "מלתעות" צ'סטנט, אבל את ההצגה השנה גנב מי שזכה בשנה שעברה במקום השלישי ולא הורשה להשתתף בתחרות השנה, טקרו קובייאשי היפני, שהתפרץ לבמה ונעצר על ידי השוטרים.

בין צ'סטנט לקובייאשי מתנהל מאבק ארוך שנים על התואר, כאשר היפני שזכה בעבר שש פעמים בתחרות, לא יכול היה לצ'סטנט בארבע השנים האחרונות. קובייאשי, המכונה "הצונמי" לא הורשה להשתתף בתחרות מאחר שסירב לחתום על החוזה עם "הליגה המקצוענית לאכילה", המשחרר בין השאר את מארגני התחרות מאחריות רפואית למשתתפים.

עם סיום התחרות, והכתרת צ'סטנט כמנצח, פרץ קובייאשי לבמה וניסה לאכול נקניקיות, לכל קריאות עידוד הקהל שצעק "תנו לו לאכול! תנו לו לאכול!". עם זאת, השוטרים לא אהבו את הפרובוקציה שעורר קובייאשי והם זינקו לעברו כדי לעצור אותו. במקום התפתחה תגרה בין קובייאשי לבין השוטרים, כשבסופה נעצר הזללן היפני ונחקר במשטרה.

ההתפרצות של קובייאשי לבמה לא העיבה על ניצחונו של צ'סטנט בתחרות מטעם מסעדת "הנקניקייה המפורסמת של נתן" שהצליח לבלוס לא פחות מאשר 54 נקניקיות בעשר דקות - יותר מחמש נקניקיות לדקה, בממוצע. למקום השני הגיע טים ג'נוס עם 45 נקניקיות ובמקום השלישי הסתפק פטריק "צלחת עמוקה" ברטולטי עם 37 נקניקיות.

רגע לפני: המתמודדים נשקלו כמו בתחרות איגרוף

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק