עד היום פרשיות המין של סילביו ברלוסקוני היו בגדר בדיחה בלבד. אבל האם תהיה רובי, נערת ליווי בת 17 בלבד ממרוקו, זו שתכניס את ראש ממשלת איטליה לכלא בגלל מסיבות החשק הפרועות שזכו לכינוי "בונגה בונגה"? לא אם זה תלוי בה.

רובי מכחישה בתוקף שקיימה יחסי מין עם ברלוסקוני בזמן שהייתה קטינה. "בשום פנים ואופן לא", מדגישה הצעירה שמודה כי השתתפה במסיבות, אך אומרת כי זו אשמתה בלבד. "הוא ידע שאני בת 24, כי כך נהגתי להגיד לאנשים לא רציתי שיידעו שאני קטינה", מגוננת רובי על המנהיג חובב הנשים.

נערת הליווי הצעירה מספרת גם כי אכן קיבלה מברלוסקוני 7,000 אירו בערב אחד, אך יש לה הסבר מעניין: "זה כי הבחורה שהתלוותה אליי ידעה על מצבי הכלכלי הקשה".

"אני אהיה אסירת תודה כל החיים"

ברלוסקוני והמאהבת (צילום: AP)
ברלוסקוני ורובי | צילום: AP

אך למרות התמימות שמשדרת היום רובי, היא זו שגילתה שלראש הממשלה האיטלקי יש ארמון במילנו והודתה שהיא אחת מתריסר נערות הליווי שהועסקו על ידיו והתגוררו בקומפלקס הדירות המפואר. כל החשבונות, כמובן, ממומנים על ידי ברלוסקוני.

רובי, לא רק שאיננה שומרת טינה למנהיג הססגוני שכבר הודיע שלא יתייצב לחקירה, אלא מודה לו בחמימות. "הוא עשה לי טובה", היא מצהירה, "הוא ממש עזר לי ואני אהיה אסירת תודה כל החיים שלי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק