צרפת רוחשת בימים האחרונים סביב הרומן שמנהלת לכאורה קרלה ברוני עם זמר צרפתי צעיר ושרמנטי בשם בז'מין ביולה. הבעל סרקוזי לא נשאר חייב ומתנחם לאחרונה, כך על פי השמועות, בזרועותיה של השרה לאיכות הסביבה בממשלתו, שנטל ג'ואנו, שהיא גם חובבת אמנויות לחימה ואלופה בקראטה.

"מעולם לא ניסיתי מונוגמיה קודם לכן, לפני הנישואין", מגלה ברוני בראיון לרשת סקיי בעקבות גל השמועות. "ואז התחתנתי, אז אני חושבת שמונוגמיה קשורה לנישואין". ברוני אמנם הכחישה באופן נמרץ את השמועות על הרומנים שמנהלים לכאורה היא ובעלה, אך סירבה להבטיח שהם יישארו יחד לנצח. "שנינו יכולים למות מחר", אמרה ברוני.

לדברי הדוגמנית, היא רוחשת כבוד רב ואמון לבעלה. "הוא לעולם לא ינהל רומן", היא אומרת. "האם ראית תמונה שלו מנהל רומן?", היא שואלת ומרימה את גבותיה בהבעת ניצחון כשהכתבת משיבה בשלילה.

"ה"אגדה" האמיתית היא כמה אני ברת מזל להתאהב בגיל 40", סיכמה ברוני את הראיון, "ולפגוש מישהו שיכולתי להינשא לו".

אתר הרכילות הצרפתי סאצ'-א-בלוג טוען כי הרומן של קרלה עם ביולה התחיל לפני כמה שבועות, ומאז הוא רק מתחזק. עורכי האתר אף הגדילו וכתבו כי אשת הנשיא עברה להתגורר בדירתו של ביולה בפריז, אם כי באופן חלקי בלבד בשלב זה. בגזרתו של סרקוזי עדיין לא מגיבים לדיווחים המרעישים.

הווידאופדיה: קרלה ברוני