אין תמונה
ה"מאדאם" בתמונה מהפייסבוק, לפני המעצר

היא הביאה את ילדיה לחזרות של להקת בית הספר, הגיעה לאסיפות הורים ודאגה לבעלי חיים עזובים, אך בניגוד לנשים אחרות הגרות בפרברים - אנה גריסטינה, בת 44, גם עבדה בתור "מאדאם" בבית בושת יוקרתי במיוחד במנהטן.

עקרת הבית, אמא לארבעה ילדים, ניהלה בית בושת עם הכנסות של לא פחות ממיליון דולר בחשבון הבנק וותק של למעלה מ-15 שנה בתעשיית המין, כך טוען הפרקליט המחוזי בניו יורק. אבל מה שמסעיר את אמריקה הוא בעיקר ה"ספר השחור" שהיא ניהלה, ובו שמותיהם של לקוחותיה.

על פי הדיווחים בכלי התקשורת האמריקניים, ספר הלקוחות של גריסטינה, שהוחרם בשעת מעצרה, כולל את שמותיהם של אנשי עסקים בכירים בוול סטריט, פוליטיקאים מוכרים ואף גורמים בשלטונות החוק האמריקניים.

"כל הלקוחות מיליונרים, חוץ משניים שהיו מיליארדרים"

העיתון "ניו יורק דיילי" חשף כי בידי החוקרים כ-100 שעות של אודיו ו-וידאו מפלילים נגדה ונגד לקוחותיה. על פי הדיווח, אחד מלקוחותיה של "המאדאם ממנהטן" היה בכיר בבנק ההשקעות "מורגן סטנלי", שבחן איתה דרכים להרחיב את עסקי הזנות היוקרתיים גם לאינטרנט.

ו... בבית המשפט (צילום: AP)
ו... בבית המשפט | צילום: AP

לפי אחד המקורות, גריסטינה גייסה נשים שדיגמנו למגזיני עירום כמו פלייבוי ופנטהאוס ולקוחותיה היו כולם "מיליונרים, חוץ משניים שהיו מיליארדרים. יש שם אנשי עסקים ידועים, מנכ"לים ואילי נדל"ן".

בנק ההשקעות מורגן סטנלי מחפש אחר תיעוד של הלקוחות של בית הבושת כדי לברר מי מעובדיו ביקר במקום. המנהלים חושדים כי כמה מהעובדים תכננו לפתוח, יחד עם גריסטינה, שירות מקוון של נערות ליווי.

בשלב זה משטרת ניו יורק לא מפרסמת את שמות הבכירים שככל הנראה באו עם ה"מאדאם" במגע, וגם לא בוצעו מעצרים נוספים בפרשה. אך בינתיים, כל מי ששמו עולה בדיווחים הקשורים אליה - מיד מתנער ומכחיש.

עורך דינה של גריסטינה אמר היום כי הוא מעולם לא נשאל על "הספר השחור", רשימת הלקוחות הסודית של בית הבושת שכוללת, לפי החשד, שמות של רבים מהעשירים והמפורסמים בניו יורק. מקורביה טוענים: "אין כזאת רשימה, היא לא קיימת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק