קיילי אנטוני בת השלוש, שנעדרת כבר חצי שנה, נמצאת בראש מהדורות החדשות בארצות הברית כמעט מדי שבוע. עכשיו הוסרו הספקות האחרונים: קיילי נרצחה על ידי אמה.

בסוף השבוע מצאו הרשויות סמוך למקום היעלמה של הילדה, באורלנדו שבפלורידה, את מה שנראה כמו גופתה של הפעוטה הנעדרת. "מצאנו גולגולת אדם, שנראית כמו גולגולת של ילד קטן", הודיע היום השריף המחוזי באורלנדו, "עכשיו החקירה נמשכת".

_OBJ

הסיפור התחיל בחודש יולי: סבתה של קיילי התקשרה בבכי למשטרה, ומספרת בחשש שהנכדה שלה נעדרת. הסבתא רמזה כי בתה, אמה של הפעוטה, קייסי בת ה-22, היא האחראית להיעלמה של הילדה.

האם נעצרה על ידי המשטרה, ולפני כחודשיים גם הואשמה ברצח מדרגה ראשונה. במקביל, החלה המשטרה בחיפושים נרחבים אחר הילדה, למרות שכולם ידעו כי כנראה לא ימצאו אותה בחיים. קשה להימלט מהדמיון לרצח הילדה רוז, כאן בישראל – הורה שהורג את בתו, מסתיר את הגופה, ושולח את הרשויות למסע חיפושים נרחב.

גם בגירסה האמריקנית, האם המואשמת ברצח, קייסי אנתוני, מסרה גרסאות סותרות במשטרה. בתא המטען של מכוניתה, נמצאו שרידים של חומר רעיל, ששימש כנראה להריגת הילדה. עכשיו, לאחר מציאת הגופה, נראה כי האם תורשע ברצח ילדתה. התביעה האמריקנית לא מתכוונת לדרוש עונש מוות על האם, אבל גם אחרי המשפט הזה, לא ברור איך יכולה אם, בכל מקום בעולם, לקחת את החיים של הילד שלה, בשר מבשרה.