אין תמונה
זימנה לעצמה אושר. סיילורס

"תחשוב טוב, יהיה טוב" - גרסת המציאות: מלצרית בת 18 ממדינת נברסקה ארה"ב האמינה שגישתה האופטימית לחיים תשתלם לה, אבל גם בחלומותיה הוורודים ביותר היא לא תיארה לעצמה עד כמה. לאחר ששיתפה צמד לקוחות בסיפור חייה המרגש, השאיר לה אחד מהם טיפ נדיב במיוחד בסך 6,000 דולר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

היום המשמח בחייה של אביגיל סיילורס החלה עם כניסתם של שני גברים לבר-מסעדה שבו היא עובדת. השניים ביקשו מאחראי המשמרת לקבל שירות מהמלצר הנרגן ביותר בצוות שלו, אך לאחר שזה הסביר להם כי כל עובדיו אדיבים ומנומסים הם הסתפקו באביגיל.

במהלך שיחה שגלגלו עמה, סיפרה להם המלצרית החייכנית כי היא עובדת במטרה לחסוך כסף למימון לימודי הקולג' שהיא מתכננת בפסיכולוגיה ושיתפה את הלקוחות הסקרנים בסיפור חייה המאתגר.

השכר עולה. יותר כסף בארנק
הלקוח השאיר טיפ של 6,000 דולר. אילוסטרצי | צילום: רויטרס

חבה את אושרה להוריה המאמצים

הטרגדיה הגדולה בחייה פגשה את אביגיל עוד בהיותה בת 7, אז נפגעו הוריה בתאונת דרכים קשה שהותירה את אמה עם נזק מוחי. לאחר שאביה נמצא לא כשיר להמשיך ולגדל אותה ואת ארבעת אחיה ואחיותיה, נשלחו הילדים למשפחת אומנה. חלק מאחיה חוו טראומה נוספת כשהוחזרו לאביהם הביולוגי, לאחר שאבי המשפחה המאמצת נשלח לכלא בגין התעללות.

למרות התלאות שעברה בילדותה, שמרה אביגיל בנחישות על אופטימיות והקפידה למלא את חייה בשמחה. לשאלת צמד הלקוחות הסקרן הסבירה אביגיל כי את אושרה הגדול היא חבה להוריה המאמצים, שהעניקו לה אהבה ויציבות. "אני לא יודעת מה היה עולה בגורלי בלעדיהם", סיפרה. "האדם שהפכתי להיות נמצא כאן אך ורק בזכותם, ולנצח אהיה אסירת תודה להם על כך שהעניקו לי את המתנה הזו".

בשלב זה לא יכלו עוד שני הלקוחות להתעלם מסיפורה המרגש של אביגיל, והחליטו לתגמל את הצעירה האמיצה על יכולתה המופלאה להביט על חצי הכוס המלאה. באותו הרגע שלף אחד מהם את פנקס ההמחאות שלו ורשם לזכותה סכום של 5,000 דולרים עבור שכר לימוד והמחאה נוספת בסך 1,000 דולרים עבור הוצאות מחיה.

"הם פשוט אמרו לי 'תודי לאלוהים'"

"אמרתי לו 'אתה רציני?' ועיניי התמלאו בדמעות", שחזרה אביגיל את הרגע המאושר בהתרגשות. "לא יכולתי להאמין לזה. ניסיתי להודות להם והם פשוט אמרו לי 'תודי לאלוהים'".

לאחר מכן שילמו הגברים את החשבון ועזבו, לא לפני שהשאירו למלצרית טיפ נוסף וקצת יותר "צנוע" של 100 דולרים, שאותו חלקה אביגיל עם חבריה למשמרת.