אוהדי נבחרת גרמניה, הכואבים את ההפסד מול ספרד בחצי גמר המונדיאל, מצאו את מי להאשים. רמז: יש לו שמונה זרועות והוא ניחן בכושר ניבוי מרשים.

הבוקר שלחו נשלחו זועמות למוזיאון הימי באוברהאוזן, ביתו הנוכחי של פול התמנון, הודעות דואר אלקטרוני ופקס בהן הצעות מפורטות כיצד לסגור חשבון עם הבוגד החלקלק שחזה במדויק את המפלה. חלק מהאוהדים קראו להפוך את פול לסלט, אחרים העדיפו אותו "על האש". נוספים העלו רעיון סדיסטי במיוחד בפייסבוק ובטוויטר: "להשליך את פול לאקווריום של הכרישים".

התמנון, בריטי במקור, ביסס במהלך הטורניר את כוחו כמדיום בעל יכולות חיזוי מרשימות, זאת לאחר שבחר באמצעות זרועותיו בדגלה של גרמניה כזוכה בהתמודדות מול אנגליה בשמינית הגמר ומול ארגנטינה ברבע הגמר.

לקראת שידור בחירתו של פול לפני חצי הגמר הופסקו השידורים בכמה ערוצי טלוויזיה שהעבירו את האירוע בשידור חי - בו לתדהמתם בחר פול באופן ברור בדגלה של ספרד, תחזית שאכן התגשמה בסופו של דבר כאשר המשחק הסתיים בתוצאה 0-1 לטובתה של הנבחרת הספרדית.

צפו בקטע מהריאיון הבלעדי של יונית לוי עם ברק אובמה

עיתונאים בגרמניה סיפרו כי כבר אתמול בשער בנרדנבורג בברלין, לקראת סיום המשחק, החל הקהל לקרוא קריאות "אנטי-תמנוניות" במגמה שהלכה והתרחבה הבוקר - אז הצהירו כמה שפים בברלין שישמחו לטגן את פול ולהתעלל בו עם סכיניהם לאור ביש המזל שגרם לנבחרת הלאומית.

עדיין לא ברור מה יעלה בגורלו של התמנון המפורסם ביותר בעולם כרגע, אך דבר אחד כבר ידוע: בגרמניה כבר הפנימו שעדיף שלא לשים את מבטחם בתמנונים לפני משחקים מכריעים, כדי לא "ליפול עם פול".

רוצים לקבל עוד עדכונים על המונדיאל? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק