אבא חורג עינה למוות את בנו בן ה-4 (צילום: משטרת מישיגן)
רצח את הילד בגלל שהרטיב במכנסיו. ברנדון | צילום: משטרת מישיגן

הכל בגלל פיפי במכנסיים: גבר ממישיגן נאשם כי רצח את בנה בן הארבע של חברתו לחיים רק בגלל שהרטיב במכנסיו, כך עולה מדיווחים של כלי תקשורת במדינה. כעת הוא צפוי לעמוד בפני כתב אישום חמור ולבלות שנים רבות מאחורי סורג ובריח.

ברנדון ג'ושוע פרידריק הייס בן ה-24 מואשם בתשעה סעיפים שונים, ביניהם גם רצח מדרגה ראשונה. התביעה במדינה תבקש לגזור עליו מאסר עולם. ככל הנראה, כמו שקורה להרבה ילדים בגילו, הרטיב דומיניק קלהום בן הארבע במכנסיו, מה שעורר את זעמו של הייס שרצה ללמדו לקח שלא ישכח.

"ברנדון הכה בשיטתיות את דומיניק והלם בו באגרופים בכל חלקי גופו", אמר דייויד לייטון בראיון לרשת CNN. "אני עובד בתחום הזה כבר הרבה זמן וזה המקרה המזעזע ביותר של התעללות בילד שאי פעם ראיתי", הוסיף דן אלן, מפקח מטעם המשטרה המקומית. אלן הוסיף כי מפרקיו של הילד היו חרוכים מרוב המכות הקשות.

"מה שהניע את הייס לתקוף את הילד הייתה העובדה שהוא עשה במכנסיו - ויותר מפעם אחת", סיפר לייטון. "הייס גם כעס ולא קיבל את הילד בגלל שאביו הביולוגי של קלהום לא שילם לאמו מזונות", הוסיף לייטון. מהרשויות נמסר כי אמו של הילד, קרני בייקר, הייתה עדה להתעללות ואף ניסתה להגן על הילד בגופה - אך הוכתה בעצמה.