האם קיבלנו סוף סוף את ההוכחה לקיומם של חייזרים ממש פה לידנו? מקסיקו, המדינה שהביאה לנו את שפעת החזירים, מביאה לנו עתה אם את שפעת החייזרים. לשיפוטכם.

חייזר-תינוק נתפס לפני יותר משנתיים, אבל רק עכשיו אפשר לספר את סיפורו. היצור המוזר נמצא בחווה במקסיקו, והחוואי שמצא אותו - הטביע אותו למוות מתוך פחד, זאת למרות, שכפי שהתמונות מראות, מדובר ביצור בגודל מזערי.

יש לכם הוכחות לקיומם של חייזרים? שלחו למייל האדום

החל מסוף שנת 2008, מבצעים מדענים בדיקות מעבדה על הגופה. אך ככל שהבדיקות מעמיקות, כך מעמיק גם המסתורין. אפילו המדענים הרציניים ביותר לא שוללים את האפשרות כי היצור הגיע מכוכב אחר.

שילוב של בן אנוש ולטאה

הבדיקות לא הצליחו לשייכו לשום יצור חי המוכר מכדור הארץ. על פי הדיווחים בתקשורת העולמית, המדענים מצאו בגופת החייזר-תינוק מאפיינים אנושיים מעורבים במאפיינים של לטאות. נמצא כי ליצור יש גם מוח ענקי, סימן אפשרי כי מדובר ביצור בעל אינטליגנציה גבוהה במיוחד.

האזור בו נמצא ה"תינוק", הוא אזור שמדווח ממנו פעמים רבות על הימצאותם של עב"מים, חוצנים ויצורים לא רגילים. דבר זה מעלה את החשד כי ממש כמו אי.טי - החבר מכוכב אחר של סטיבן שפילברג - גם היצור הזה נשכח על ידי חבריו החייזרים.

על אף שהיצור הזה כבר איננו בין החיים, ייתכן מאוד שלפחות אחד מחבריו עדיין מסתובב. החוואי שגילה את החייזר סיפר כי למעט היצור הזה הוא ראה יצור נוסף, דומה בצורתו, שנמלט מהמקום.  

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק