סיפור אהבתם של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון הוא ללא ספק סיפור האהבה של השנה, ולכבוד יום האהבה הנוצרי - מתפרסם פרט נוסף על חתונת השנה בבריטניה - והפעם הוא נוגע לשושבינים.

אז לא צריך להיות מומחה גדול בענייני בית המלוכה כדי לנחש מי יהיה השושבין של וויליאם. הנסיך בחר באחיו הצעיר הארי ללוות אותו בטקס הנישואים. באותו אופן, גם הנסיכה המיועדת קייט בחרה באחותה פיפה לצעוד לצדה ביום המאושר.

קייט תגיע לחתונה בכרכרה

בקרוב הורים. וויליאם וקייט (צילום: רויטרס)
מתכוננים: וויליאם וקייט | צילום: רויטרס

בתחילת השנה נחשף לוח הזמנים של הטקס, שיתקיים ב-29 באפריל, ושמות האנשים שיזכו להשיא את הזוג. הכומר הבכיר ד"ר ג'ון הול ינהל את טקס החתונה שתתקיים בכנסיית ווסטמיניסטר אבבי, אבל מי שישיא את בני הזוג זה לזו יהיה הארכיבישוף של מקנטרברי, ד"ר רואן ויליאמס. דובר הממלכה חשף שהכלה תגיע לכנסייה במכונית - שם תפגוש את בחיר לבה.

לאחר הטקס המלכותי, תתקיים תהלוכה מיוחדת שאותה יובילו הזוג הטרי בכרכרה לעבר ארמון בקינגהאם. התהלוכה תעבור דרך כיכר הפרלמנט דרך רחוב ווייטהול, במרכזה של לונדון.

כשיגיעו לארמון, הם ייפגשו את מלכת אנגליה, שתערוך לכבודם קבלת פנים מיוחדת. בהמשך ייערך ערב ריקודים וארוחת ערב מיוחדת בנוכחות הנסיך צ'ארלס, בנוכחות חברים קרובים ובני משפחה. גורמים המקורבים לזוג מציינים שבני הזוג היו מעורבים בכל שלבי ההכנות לחתונה, שתתקיים בהתאם לרצונם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק