מבזק טכנולוגיה: סגנית השר מתפשטת (צילום: יוטיוב)
"הקלטת הלוהטת" של סגנית השר | צילום: יוטיוב

קוסטה ריקה סוערת בעקבות סרטון שדלף לאינטרנט בו נראית סגנית שר במדינה בלבוש תחתון. בעקבות פרסום הסרטון, בו צפו עד כה יותר ממיליון בני אדם, הוחלט לפטר את הפוליטיקאית מתפקידה הציבורי.

בסרטון, נראית סגנית שר התרבות והנוער קרינה בולנוס, כשהיא שוכבת במיטה עם תחתונים וחזייה - ומדברת אל המצלמה. בווידאו שיועד ככל הנראה למאהב שלה אומרת בולנוס: "אני מתגעגעת אליך, אני אוהבת אותך בכל לבי, וכל מה שאתה רואה כאן שלך".

שר התיירות הודיע השבוע כי הסגנית שלו תעזוב את תפקידה בעקבות גל הפרסומים הנוגעים "לחייה הפרטיים". בהודעה שפרסם ציין: "למרות שהדבר נוגע רק לחייה הפרטיים של בולנוס, ולא לתפקידה הציבורי, היא שוחררה מתפקידה כדי להתמודד עם המקרה בספירה הפרטית".

בנוסף ציין השר, כי נשיא קוסטה ריקה אישר את הצעד. בולנוס סיפרה אמש בריאיון כי הקליטה את הסרטון בשנת 2007, בזמן שחיה בנפרד מבעלה, המכהן כנציג קונגרס בקוסטה ריקה.

מדליף הסרטון: טכנאי מחשבים

"זה סרטון וידאו מאוד ישן ואישי שלי, שגורם לי למבוכה רבה עם העם בקוסטה ריקה", סיפרה בולנוס והוסיפה: "אני מתנצלת, בעיקר בפני קהל הצעירים שאותו אני מייצגת... אבל זה לא משהו שאני צריכה להתבייש בו".

לטענת בולנוס, לא ניתנה לה אפשרות להגן על עצמה לפני שהוחלט לפטר אותה מעבודה. "אני חושבת שכאישה היתה לי את הזכות להגן על עצמי ולהתבטא. אלו שאלות שקשורות לחיים האינטימיים שלי ואין להן שום קשר לעבודה", הוסיפה.

לדברי סגנית השר לשעבר, מי שהדליף את הסרטון לרשת הוא איש מחשבים שמשפחתה שכרה, כדי שיתקין מצלמות אבטחה. בולנוס סיפרה כי הוא ניסה לסחוט אותה, ואיים שאם לא תשלם לו - יפרסם את התמונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק