אב בארה"ב חשוד שרצח את בנו בת ה-15 (צילום: dailymail)
הכה את בנו ואז ירה בו. האב החשוד ברצח | צילום: dailymail

מקרה מזעזע של אלימות בתוך המשפחה נחשף במישיגן שבארצות הברית: אב שגילה כי בנו המתבגר התעלל מינית באחותו החורגת בת השלוש - ירה בו למוות.

האב, ג'מאר פינקני לא ידע כיצד להתמודד עם וידויו של בנו בן ה-15 על מעשי ההתעללות המינית שביצע באחותו מזה חודשים, והחל להכות אותו מכות נמרצות. לאחר מכן, ביקש ממנו להתפשט ולכרוע על ברכיו.

לזט שרי, אמו של הנער, סיפרה כיצד התחנן בנה בפני אביו שעה שכרע מולו וצעק "אבא אל תעשה זאת", זמן קצר לפני שהאב הזועם ירה בו כדור אחד בראשו והרג אותו. לדבריה, האב, שחי בנפרד ממנה ומבנה, הופיע בביתה עם אקדח וביקש לראות את הבן.

האם ניסתה למנוע מהאב לירות בבנה

"ניסיתי למנוע בעדו לפגוש בבני, אך הוא החל לבעוט בו בחוזקה ואז לקח אותו החוצה וירה בו", סיפרה האם בבכי. "הוא כל כך אהב את אביו, הוסיפה האם, אין דבר שהוא לא היה עושה בשבילו".

לאחר המקרה פינקני נעצר וכעת עומד נגדו כתב אישום בגין רצח מדרגה ראשונה, שלושה אישומים של תקיפה ואישום נוסף של שימוש בנשק. התקשורת האמריקנית תיארה כיצד עמד בפנים קפואות מול השופט בשעה שבני משפחתו בכו באולם. "קרה לו אסון נורא", אמר עורך דינו אחרי השימוע. "ולמרות זאת, הוא עושה רושם שהוא מבין את חומרת מעשיו".