מתה בגלל בגד ים רטוב, אוקטביה וואטקינס
מתה בגלל בגד ים רטוב, אוקטביה וואטקינס | צילום:
יום הכיף בבריכה הסתיים בטרגדיה: ילדה בת 12 מטקסס נחבלה השבוע קשות בראשה ומתה, לאחר שנפלה מגג מכונית נוסעת בדרכה לביתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

קודם האסון בילתה הילדה, אוקטביה וואטקינס, יחד עם חמש חברותיה בבריכה העירונית. משסיימו להשתכשך, התקשרו הילדות לאמה של אחת מהן וביקשו ממנה להגיע ולאסוף אותן. דקות ספורות לאחר מכן, הגיעה האם למקום כשהיא מלווה באמה של אוקטביה, אך זו סירבה להעלותן למכונית מחשש שבגדי הים שלהן ירטיבו את ריפוד המושב.

בהיעדר חלופה אחרת ובהתחשב בנסיעה הקצרה עד לביתן, חשבה הנהגת שלא יהיה זה מסוכן כל כך להושיב את הילדות על גג המכונית הפרטית. באחד העיקולים במהלך הדרך המסוכנת, איבדו כמה מהבנות את שיווי המשקל והחליקו מהמכונית הדוהרת. אוקטביה נחבלה קשות בראשה ופונתה לבית החולים המקומי במצב קשה. שלוש מחברותיה נפצעו קל ואושפזו אף הן.

חקירת נסיבות התאונה העלתה כי בנוסף לרשלנות הפושעת מצדה הייתה הנהגת שתויה בעת התאונה. היא הואשמה בעבירות של תקיפה בשכרות ובגרימת נזק לקטין. בעקבות התוצאה הקשה הוחלט במשטרה להעמיד לדין גם את אמה של הילדה.

"שתי הנשים היו אחראיות באופן מוחלט לשלום הילדים", אמר נציג המשטרה המקומית. "ברור לי שאמה של הילדה לא עשתה שום דבר במתכוון, אך היה עליה לחשוב על כל הזה קצת יותר ברצינות לפני שהושיבה כך את הילדה על גג המכונית".