מתברר שלא רק בישראל גורמות חנויות בגדים לשיגעון צרכנים: עשרה שוטרים נפצעו במהומה שפרצה במהלך מכירת חיסול בחנות הבגדים "אמריקן אפרל" בלונדון. לא פחות מ-2,000 קונים נלהבים הגיעו למקום, אך חלקם סירבו לעמוד בתור והתעמתו עם השוטרים.

שלושה בני אדם נעצרו על ידי המשטרה, לאחר שתקפו את השוטרים שניסו לשמור על הסדר מחוץ לחנות העמוסה. מנהלי החנות הפופולארית נאלצו לבסוף לעצור את המכירה, שפורסמה לאורך זמן רב באינטרנט וברשתות חברתיות.

בתמונות שצולמו על ידי עוברים ושבים שהיו במקום האירוע, ניתן לראות את הקונים המאוכזבים שלא זכו להיכנס למתחם המכירות מכים ותוקפים את השוטרים שהוצבו במקום.

"מעולם לא ראינו דבר כזה, ואנחנו מאוכזבים ומצטערים על ההתרחשות", כתבו מארגני האירוע בדף הפייסבוק שלהם לאחר המהומה שפרצה. לדבריהם, "התנהגות מסוכנת" היא זאת שגרמה לשוטרים לסגור לבסוף את המכירה של החנות.

שיגעון H&M

גם בתל אביב היינו עדים לאחרונה להתנהגות יוצאת דופן של קונים, בעקבות פתיחת סניף H&M בקניון עזריאלי. בטקס ההשקה החגיגי שהועבר בשידור חי בערוץ החדשות, המתינו עשרות קונים נלהבים מחוץ לסניף והמתינו למנהל הסניף שיגזור את הסרט האדום. מיד אחרי הספירה לאחור, התנפלו עשרות צרכנים על מדפי החנות.

כתוצאה מכמות האנשים, נרמסו שני תינוקות שהיו בקהל הקונים. עוברי אורח חילצו את עגלות התינוקות אל מחוץ לסניף, בשעה שרבים אחרים המשיכו לנהור לתוך החנות. למרבה המזל כעבור מספר דקות התינוקות התאוששו, והאמהות עשו את דרכן חזרה אל החנות בדרכן לפריט הבא. "המקום נראה כמו זירת פיגוע", העיד אחד הצופים בהתנפלות על הסניף.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק