ג'יימס הולמס
ג'יימס הולמס בביה"מ | צילום: חדשות 2

ג'יימס הולמס, המואשם ברצח 12 בני אדם לאחר שפתח בירי ללא הבחנה באולם קולנוע בקולורדו בעת הקרנת הסרט האחרון בסדרת סרטי באטמן, ממשיך לעשות צרות גם בכלא. בתקשורת האמריקנית דווח כי השוטרים נאלצו לשים על פניו של הרוצח מסיכה, ועובד במתקן המעצר במחוז ארפאוה שבו מוחזק הולמס הסביר: "הוא יורק על האנשים ששומרים עליו".

על פי הדיווח, הולמס, שאימץ לעצמו את דמות הג'וקר מסרטי באטמן, נמצא רוב הזמן בבידוד תחת השגחה צמודה של השוטרים - מחשש שיפגע בעצמו או באחרים.

הולמס נלכד במגרש החניה של בית הקולנוע בעיר אורורה מיד אחרי הטבח שביצע במהלך בכורת הסרט - "עלייתו של האביר האפל", הוא הודיע למשטרה שהוא הג'וקר, ורמז להם שדירתו ממולכדת. מאז אותו הלילה, הוא לא מוכן לשתף פעולה עם החוקרים וגם במהלך השימוע בבית המשפט לא הגיב לשאלות או להאשמות שהופנו אליו.

היום מתפרסמות עדויות נוספות של שוטרים שביצעו את המעצר וטוענים כי הולמס שוחח עם כלי הנשק שהיו בידיו והתייחס אליהם כמו בובות משחק. אמו של הולמס, ארלין, ששמעה על הירי בקולורדו מעיתונאי שביקש את תגובתה למעצרו של בנה, אמרה שהוא היה צריך ללכת לייעוץ פסיכולוגי לפני הרבה מאוד זמן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק