ביטולי הופעות הרוק בארץ של אלביס קוסטלו ולהקת הפיקסיז ודאי גרמו לכמה ישראלים לחפש פיתרונות יצירתיים כיצד לא להחמיץ את האמנים האהובים עליהם. מזה כמה שנים שהמעריץ הישראלי יודע למצוא את ההופעות שלו בחו"ל, אך לאחרונה גוברת המגמה של נסיעה לפסטיבלים המוניים באירופה.

אז אם מוחמד לא יבוא אל ההר, ההר יטוס אל מוחמד, מאות ישראלים טסים להתערבב עם עשרות אלפי אירופאים בפסטיבלי רוק. המוכרים בהם: גלסטנברי ורדינג באנגליה, זיגט בהונגריה, רוק ורכטר בבלגיה ורבים נוספים. סביב ימי הפסטיבל המוני צעירים מציפים את האזור, מגיעים עמוסי בירה והורמונים ומשתקעים באתרי הקמפינג שמקיפים את מתחם ההופעות.

האתרים מסודרים ונקיים למדי שרק לקראת סוף הפסטיבל הופכים להיות קשים למחייה, ניתן להבין את מושל ניו יורק שכינה את מתחם פסטיבל וודסטוק ביומו השני כאזור מוכה אסון, חוויה כזו גם אם היינו רוצים לא היינו יכולים למצוא בארץ.

לרכוש מהר - הכרטיסים נחטפים

אם השתכנעתם ואתם רוצים לראות את הופעות הקיץ הבא עם נקניקיית בראדוורסט בעיירת ציורית באירופה במקום עם בייגלה חם באצטדיון רמת גן, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאינטרנט, לחפש את הפסטיבל המתאים ביותר בעבורכם, להזמין כרטיסים ועדיף כמה חודשים לפני המועד, כי אלו נחטפים כמו צ'יפס חם.

העצלנים ביניכם יכולים למצוא חברות נסיעות שמוציאות קבוצות מאורגנות. האופטימיים ביניכם יכולים פשוט לקוות שבקיץ הבא, ההופעות המתוכננות תתקיימנה ולא נצטרך לחפש פתרונות יצירתיים מחוץ לבית.

רוצים לקבל קטעי וידאו נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק