הסצנה מהסרטים הפכה למציאות: מרדף שהחל אחרי נהג שנסע במהירות מופרזת הפך לסצנה קולנועית שקשה היה לביים. מסוק של ערוץ טלוויזיה אמריקני דיווח בסוף השבוע האחרון למשטרה על נהג שנוסע בפראות בקליפורניה. תוך זמן קצר החלו ניידות משטרה לעקוב אחר הנהג וביקשו ממנו לעצור את רכבו בצד הדרך, אלא שלנהג - שהתברר כשיכור - היו תכניות אחרות: הוא הוריד את החולצה, החל לקלל את השוטרים וברח מהמקום.

מכאן החל מרדף משטרתי של שתי ניידות אחר הנהג השיכור. אחרי מספר דקות, הנהג נקלע לפקק תנועה והשוטרים חשבו שהמזל שיחק לידיהם. הם כרזו שוב לעבר הנהג הסורר, יצאו מהניידת וביקשו ממנו לצאת מהרכב ולהניח את ידיו על ראשו. ניידת שנייה אף חסמה את צדו של נתיב הנסיעה - אלא שאז השתחרר הפקק והנהג השיכור המשיך בנסיעה קדימה כשהוא מותיר את השוטרים הרחק מאחור.

כל אותו הזמן תיעד המסוק את המרדף בדרך לאולפני יוניברסל בקליפורניה, שלא נפל מסצנות רבות שצולמו באולפנים האמריקניים. רק כעבור מספר דקות של מרדף, הנהג השיכור הוריד את הרגל מדוושת הגז והרכב נעצר באמצע הכביש. בסך הכל נורו שתי יריות שאחת מהן ניפצה את שמשת הרכב, והשנייה עברה סמוך לנהג אך לא פגעה בו. בסופו של דבר הנהג נעצר ונלקח לחקירה שבסופה הוא צפוי להחליף את הקריירה הקולנועית הוא יחליף כנראה בכיכוב במדורי הפלילים.

אם החלטתם להישאר בבית - אתם מוזמנים לענות על החידון של המדינה - ואולי תנפשו בניו יורק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק