מימין: הצעירה המתעללת, משמאל: הקורבן
מימין: הצעירה המתעללת, משמאל: הקורבן | צילום: טלגרף

שתי חברות מבריטניה החליטו לנקום בחברה אחרת שלהן על ששכבה עם חבר לשעבר של אחת מהן. השתיים כלאו את חברתן במשך 18 שעות בדירה וביצעו בה שורה של מעשי אלימות שהוגדרו על ידי השוטרים כ"פראיים וסדיסטיים במיוחד".

האירוע שהצית את זעמן של החברות המתעללות התרחש בליל ה-28 במרץ השנה. ג'ורג'יה פן בת ה-19 בילתה את הלילה במיטתו של החבר לשעבר של חברתה, לוסי וינר-מוד בת ה-22. לאחר שגילתה זאת, תקפה החברה לשעבר את ג'ורג'יה במכות ובקללות. היא הכריחה אותה לצעוק ברחוב "אני זונה עם איידס", וכבר אז כיבתה עליה סיגריות ללא הרף. ואולם, ג'ורג'יה לא תיארה לעצמה שזה היה רק הפתיח.

החברה ה"נבגדת" גייסה לעזרתה חברה נוספת, לואיס גיבסון בת ה-18, ויחד הן כלאו את ג'ורג'יה בדירתה של לוסי במשך 18 שעות, היכו אותה והתעללו בה. בכל פעם שג'ורג'יה התעוררה, חברותיה לוסי ולואיס היכו אותה שוב ושוב עד שאיבדה את הכרתה. גופה כבר הושחת על ידי עשרות כוויות של סיגריה ומים רותחים, ואם זה לא מספיק - חברותיה אף ניסו להבעיר את שיערה באמצעות מצית ומטהר אוויר.

בסוף זרקו אותה עירומה ומוכה לרחוב

ג'ורג'יה לא הצליחה להיחלץ בכוחות עצמה, והסיוט נגמר רק כשהבנות זרקו אותה לרחוב ללא נעליים, כשרק כותונת לילה לגופה. מלבד הכוויות היא גם שברה את אפה, והייתה מכוסה סימנים כחולים ודם. שתי הבנות המתעללות נעצרו כעבור יומיים.

"רמת האלימות שהייתה בתקיפה הסדיסטית שלהן הפכה למפחידה עוד יותר בזמן שהן החלו לצחוק מהמעשים", אמר שוטר המעורב בחקירה.

השופט במשפטן של הנערות המתעללת כינה את המעשים "מרושעים", וגזר על וינר-מוד 5 שנות מאסר בכלא, ועל גיבסון 3 שנים במוסד לעבריינים צעירים. שתיהן הודו במעשים שיוחסו להם על ידי המשטרה והפרקליטות בבריטניה.