"הוא חזר" למכון הכושר: ארנולד שוורצנגר, כוכב הקולנוע ומושל קליפורניה לשעבר, התחפש למדריך כושר במכון והפתיע את המתאמנים. זאת כחלק מקמפיין ויראלי שכבר משך יותר משלושה מיליון גולשים ונועד לגייס כסף לפעילות גופנית לצעירים לאחר שעות בית הספר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מר עולם לשעבר עטה על עצמו שפם מודבק ופאה עם קוקו, אך המבטא הכבד והמוכר שלו הסגיר את זהותו בפני חלק מהמתעמלים, שנדהמו לגלות כי המאמן "הרולד קליינר" מסתיר את אבק הכוכבים שלו.

שוורצנגר הורה לבאי המכון להתאמץ יותר ("תפסיק להיות תינוק- זה לא מכון כושר לפעוטות") ולשתות עוד מים, תוך כדי ניגוב זיעתם מהמצח באדיבות ובדאגה.

מזהים? "הרולד קליינר" (צילום: דיילי טלגרף)
מזהים? "הרולד קליינר" | צילום: דיילי טלגרף

המצלמות הנסתרות שהוצבו ברחבי המכון קלטו את תגובות המתעמלים, שחלקם כנראה לא היו מרוכזים - או צעירים מדי - מכדי לזהות את הכוכב. "אתה נראה לי מאוד מוכר", אמרה אחת המתעמלות, וכוכב סרטי "שליחות קטלנית" השיב: "אולי ראית אותי ברשימת המבוקשים של FBI".

"אנחנו עושים את המתיחה הזו כדי לגייס כסף למטרה די חשובה - פעילות גופנית אחרי שעות בית הספר", הסביר שוורצנגר, שהתגייס כדי לתמוך בארגון After-School All-Stars שמעודד פעילות גופנית בקרב ילדים.

סרטון המתיחות הזה הוא חלק מהחזרה של המושל לשעבר לקריירת המשחק. בסופרבול הקרוב, שיתקיים בעוד כשבועיים, תופיע פרסומת בכיכובו של שוורצנגר לבירה, בה הוא משחק שחקן פינג פונג. כך זה נראה: