הודעות יישלחו למשתמשים. אפטון ולורנס (צילום: רויטרס , AP)
מי הדליף את תמונות השחקניות? | צילום: רויטרס , AP

ארצות הברית עדיין סוערת בעקבות הפריצה לחשבונותיהן של שחקניות מוכרות והפצת תמונותיהן האינטימיות. הלילה (שלישי) הודיע ה-FBI כי יפתח בחקירת הפרשה, שבמסגרתה הופצו ברשת תמונות עירום של שורת שחקניות ודוגמניות ובהן: ג'ניפר לורנס, קייט אפטון וקירסטן דנסט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הודעתה של הבולשת הפדרלית מצטרפת להצהרתה של חברת "אפל" מאתמול, שהודיעה אף היא כי תחקור את הפריצה לשירותי הענן שלה, לאחר שדווח כי האקרים פרצו לחשבונותיהם של משתמשים. "אנחנו לוקחים ברצינות רבה את הפרטיות של המשתמשים בשירותים שלנו ונעשה הכל כדי לחקור מי עומד מאחורי הפריצה", נכתב בהודעת החברה.

לורנס, המועמדת לפרס האוסקר, יצרה קשר עם הרשויות בארצות הברית לאחר שגילתה כי תמונותיה הופצו ברשת כבר ביום ראשון. עורכי דינה של לורנס, שמרבית מהתמונות שהופצו היו שלה, קראו אף הם לביצוע חקירה מהירה.

"מדובר בהפרה בוטה של פרטיותה", אמרו אתמול נציגיה של השחקנית הצעירה. "הרשויות נענו לטענותינו והגורמים שאחראים להפצת התמונות יועמדו לדין", הבהירו.

ב-FBI טענו כי הם מודעים לכלל התלונות והטענות בנוגע להפצת החומרים הפרטיים ופריצה לחשבונותיהם של המפורסמות, ומשקיעים מאמצים בחקירה.