המשטרה בעיירה מוסקגון, שבמדינת מישיגן בארה"ב, מבקשת את עזרת הציבור באיתור נהג או נהגת, שרכב המיניוואן שלהם פגע באישה עם עגלה ובתוכה תינוק בן שנה וגרר את התינוק למרחק של כמה מטרים. האירוע קרה ב-25 ביוני, אך הנהג הפוגע עדיין לא נמצא. למרבה המזל, האם ובנה התינוק נפגעו קל מאוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המשטרה פרסמה אמש סרטון המתעד את התאונה ומקווה שהציבור יסייע לה לתפוס את הנהג שפגע וברח. האישה שנפגעה, אריאנה קורייר, סיפרה לתקשורת האמריקנית: "עזבתי את החנות והנחתי שהרכב יעצור, אבל הוא התנגש בי". בסרטון ניתן לראות את האם נדרסת על ידי הרכב, שנוסע לאחור, ונופלת.

בנה התינוק נתפס על הפגוש האחורי של הרכב ונגרר עמו, וקורייר צעקה לנהג לעצור, רצה בעקבות הרכב - שאכן עצר לרגע - וחילצה את בנה. לאחר שראה את קורייר מורידה את התינוק - נמלט הנהג. קורייר סיפרה על השוק מהפגיעה, אך הדגישה: "הייתה לי רק מחשבה אחת בראש, האדרנלין שלי התפרץ כדי להציל את בני".

רק שריטות פגיעות קלות

"זה היה מאוד מפחיד, חשבתי שאני עומדת לאבד את בני", היא הוסיפה. "אם לא הייתי מספיקה לתפוס אותו, אני לא חושבת שהוא היה נשאר בחיים מפני שהרכב נסע במהירות וגרר אותו"

למרות התמונות הקשות, האם ובנה אלייזה סובלים רק משריטות על רגליהם. קורייר מספרת שראתה את הנהג בתוך החנות, אבל לא שמה לב לפרטים. היא אומרת שהנהג פשוט לא היה יכול שלא לדעת שפגע בה או שבנה נתפס על החלק האחורי של הרכב: "אני סבורה שהוא ידע".

על כך שהאירוע נגמר ללא פגיעות רציניות אמרה האם: "אני חושבת שיש משהו ששומר עלינו, אולי זה היה מזל, אני לא יודעת. אחרי שזה קרה, הבנתי שהחיים קצרים מדי ואני רוצה להיות בסביבה כמה שיותר כדי להיות עם הבן שלי".