ווילוראד לואיס - נרצחה ע"י אחיה החורג
ווילוראד לואיס - נרצחה ע"י אחיה החורג | צילום:

ילד בן 13 מלואיזינה הודה כי הרג במכות את אחותו החורגת בת החמש במהלך שלמד מתחרות היאבקות בה צפה בבטלוויזיה. במסגרת עסקת טיעון הוא יואשם בהריגה ולא ברצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש בחודש יוני האחרון. הילד, דוואלון ארמסטרונג מטרי-טאון בלואזיאנה, הואשם תחילה ברצח, אבל אחרי עסקת טיעון שהושגה בבית הדין לנוער - האישום הומתק להריגה בתמורה להודאה במעשה.

בית המשפט קבע שהוא ישלח לחמש שנים בבית סוהר מיוחד לנערים. דוואלון יהיה חופשי רק כשיגיע לגיל 18.

_OBJ

כתב הניו אורלינס ריפורט שנכח באולם בית המשפט תיאר כי בן ה-13 "כתב את ההצהרה בידיים רועדות, כשאימו ואביו החורג מאחוריו מבולבלים". מהדיווחים לא ברור בדיוק מה גרם לדוואלון להרוג את אחותו. בהצהרה לבית המשפט כתב ששיחק איתה "בדרך רעה".

"הוא הכה אותה 15-20 פעמים בגב ובבטן" נכתב בדיווח. "אלו מכות שלמד מצפייה בשידורי ההיאבקות המבוימים בטלוויזיה האמריקנית". דוואלון סיפר שעשה לאחותו תרגיל שנקרא "הטחת הגוף, ממש כמו שעושה המתאבקים ג'ון סנה ומארק הנרי".

בעקבות "התרגיל", צלעותיה של ווילוארד בת ה-5 נשברו, ובגופה זוהה קרע בכבד ודימום פנימי. כשאנשי ההצלה הגיעו לביתם של הילדים ביוני האחרון, בן ה-13 אמר כי אימו, אדולורס דסוואלונס, מהגרת מהאיטי בת 39, איננה בבית. אנשי ההצלה פינו את הילדה לבית החולים, אך לא הצליחו להציל אותה.

תחילה סיפר ווילוארד לשוטרים כי אחותו הלכה לרחוץ את שיניה ושאחר כך סבלה מכאב בטן ואיבדה את נשמתה, לכן התקשר לקו החירום. רק לאחר מכן אמר כי ניסה עליה תרגילי היאבקות. "גם כשהיא אמרה שכואב לה המשכתי, המשכתי לנסות עליה את התרגילים", תיאר. לפי הדיווח, הבלשים נדהמו לראות שווילוארד נהנה לספר על האירוע. עתה עונשו הומתק.