אין תמונה
סטפן ראמין. עדיין נעדר

זה נשמע כמו פרק בספר מסעות בדיוני, אך בפוליניזיה הצרפתית - קבוצת איים בשלטון צרפת באוקיינוס השקט - חוששים כעת כי תייר גרמני הותקף במעבה היער ונאכל על ידי קניבלים.

שיירי גופת אדם נמצאו בין שרידי מדורה, וככל הנראה מדובר בגופתו של איש העסקים הגרמני סטפן ראמין בן ה-40 שנעדר באי הדרומי. החוקרים מאמינים כי ראמין היה אמור לצאת לציד עיזים מסורתי ביער - כשנעלם.

חברתו הייקה דורץ', בת 37, אמרה כי היא ראתה אותו עוזב עם מדריך מקומי בשם הנרי האיטי. לדבריה, המדריך שב לבדו ואמר לה: "הייתה תאונה, הוא זקוק לעזרה" ואז לפני שהספיקה לרוץ ליער, היא טוענת שהאיטי כבל אותה לעץ ותקף אותה מינית. היא הצליחה להימלט לאחר מספר שעות, אז הזעיקה את הרשויות שפתחו בחיפוש בן שבוע אחר ראמין.

פולינזיה הצרפתית. דיווחים על קניבליזם (צילום: רויטרס)
פולינזיה הצרפתית. דיווחים על קניבליזם | צילום: רויטרס

חשד: המדריך עצמו - קניבל

שיירי הגופה אותרו על ידי קבוצה של 22 שוטרים. בין הפחמים נמצאו עצמות לסת, שיניים ומתכת - שכנראה שימשה לסתימות בפיו של הנעדר. החוקרים מאמינים כי "גופת אדם בותרה לחתיכות ונשרפו", כך לפי דיווח בעיתון הבריטי "דיילי מייל".

המדריך האיטי נעדר אף הוא והצבא המקומי הצטרף למצוד אחריו. השירים הוטסו לבית חולים בפפיטי, בירת פולינזיה הצרפתית, ומשם לפריז לצורך בדיקת דנ"א שתקבע האם מדובר בגופתו של ראמין.

בני הזוג, שמטיילים מסביב לעולם, הגיעו בחודש שעבר לאיי המרקיז בפולינזיה הצרפתית, אזור בו מדווח כבר מאות שנים על קניבליזם. העיתון הגרמני "בילד" דיווח כי המדריך הנעדר חשוד בעצמו בקניבליזם.

כתב "בילד" דיווח מהאי, כי סביב המדורה בה אותרו השיירים היו פזורים בגדים וכי התובע המקומי סבור כי ראמין נרצח וחלקים מגופו נאכלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק