השעון של ברלוסקוני עבר הלאה (צילום: טלגרף)
השעון של ברלוסקוני עבר הלאה | צילום: טלגרף

בשעה שראש ממשלת בריטניה לשעבר ושליח הקוורטט למזה"ת בהווה, טוני בלייר, מרוויח כ-6,000 ליש"ט לדקה מהרצאות וייעוצים, אשתו שרי מוסיפה להון המשפחתי - על ידי מכירת שעון שככל הנראה קיבל בלייר מעמיתו האיטלקי, סילביו ברלוסקוני.

מוקדם יותר החודש, מכרה בלייר את שעון ה"לוקמן מייר", מטיטניום, באתר המכירות eBay. סכום המכירה היה 98 ליש"ט, לאחר שפרסמה בתיאור החפץ כי הוא "אינו משומש, באריזה המקורית, כולל אחריות".

שעון היד, שביד ראשונה עולה לפחות 300 ליש"ט, הוא ככל הנראה אחד מתשעה שעונים שהעניק ראש ממשלת איטליה לזוג בלייר. כשבני הזוג עזבו את רחוב דאונינג לפני שלוש שנים, הם החליטו לשלם על כל המתנות.

מכורה אמיתית ל-eBay

שרי וטוני בלייר. ארכיון (צילום: רויטרס)
שרי וטוני בלייר. ארכיון | צילום: רויטרס

והשעון זה לא הדבר היחידי שהגברת בלייר מכרה בחודשים האחרונים. בין החפצים המוזרים ביותר שהיא הציעה למכירה, הייתה גם פיסת נייר חתומה על ידי בעלה, שנמכרה בלא פחות מ-10 ליש"ט בשבוע שעבר.

דובר מטעם בלייר אמר שהיא לא התכוונה לעשות רווח מהחתימה, אלא היא פרסמה אותה כדי לקבוע מה השווי שלה בשוק. לדברי הדובר, לא היה ידוע לו על מכירת השעון.

למרות רווחי הענק של בעלה, נראה שגברת בלייר עדיין נחושה לקבל דיל טוב כשזה מגיע לריהוט שבעת נכסי המשפחה. לפי החשבון שלה ב-eBay, שרי רכשה כלי חרס, סכו"ם, וכלי מטבח במחירים נמוכים.

רק החודש, היא רכשה שש כפות כסף ב-17.50 ליש"ט, סט סכו"ם לאכילת דגים ב-34.99 ליש"ט, 12 סכיני פירות ב-44.99 ליש"ט, מעבד מזון "מג'ימיקס" ב-219 ליש"ט ומשקל דיגיטלי לשירותים - ב-1.64 ליש"ט בלבד.

בלייר ידועה כקונה נלהבת ב-eBay כבר לפחות שש שנים, ונהגה לקנות לעיתים קרובות לגו וצעצועים אחרים לבנם הצעיר של הזוג, ליאו בן ה-10.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

>> הכל על קנייה חכמה ברשת