טוב, בואו נודה בזה. סביר להניח שאתם לא ממש מקשיבים להוראות שנותנים הדיילים בכל פעם שאתם עולים על מטוס. אבל אם אתם עומדים לטוס בחברת סאות'-ווסט איירליינס האמריקנית, בטוח שתשימו לב.

כשהדייל דיוויד הולמס הקריא פעם את הוראות הבטיחות היבשושיות, הנוסעים היו מאבדים ריכוז ובוהים בחלל. לא עוד. "ערב טוב אנשים, ברוכים הבאים לטיסה 372 של סאות'-ווסט איירליינס לאוקלהומה סיטי", שר במיקרופון הדייל הולמס.

"אנחנו הולכים לנער קצת את העניינים. אתם איתי? אוקיי, תנו לי קצב, מחיאה, רקיעה, מחיאה". הולמס זקוק למעט השתתפות מהקהל כדי להצליח בהקראת ההוראות האינטראקטיבית. "תמשיכו כך. זו טיסה 372 ב-S.W.A, הדיילים שמשרתים אתכם פה היום: טרסי באמצע, דיוויד מאחור, קוראים לי דיוויד ואני כאן כדי לספר לכם את זה".

סנסציית יו-טיוב

"אם יש לכם כיסא על השורה ליד היציאה, אני הולך לדבר אליכם אז כדאי שתצפו לזה", שר דיוויד לנוסעים המופתעים. "אתם צריכים לעזור לפנות אם תצטרך אתכם, ואם אתם לא רוצים - נושיב אתכם במקום אחר".

"בפעם הראשונה שעשיתי את זה, זה סתם היה בשביל הכיף", מספר הולמס, הדייל הפופולרי. "לא ידעתי איך הם הולכים להגיב. אני אוהב לעשות כיף בעבודה, אבל אז אנשים התחילו לרדת מהמטוס ולהגיד לי 'זאת הפעם הראשונה שבאמת הקשבתי להוראות הבטיחות בטיסה'".

הולמס "התגלה" על ידי נוסעת שהקליטה את הראפ התעופתי שלו בעזרת הטלפון הסלולרי שלה (היא כנראה לא ממש הקשיבה להוראות...), ואמרה לו שהיא מעלה את הסרטון לאתר "יו טיוב". עכשיו הולמס הוא כבר סנסציית יו טיוב.

ואם אתם תוהים, אז כן, באנגלית זה נשמע הרבה יותר טוב.