אילוסטרציה
חתונת דמים בברזיל. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

איש לא אוהב הפתעות ביום החתונה שלו. במקרה הטוב מדובר במבוכה לזוג, לחותנים או לאורחים, אבל במקרה הרע - זה עלול להיות טרגי.

רוגריו דמסקנה, איש מכירות ובסוף השבוע האחרון חתן ברזילאי בן 29 מריו דה ז'נרו, ברזיל, אמר לאורחים שהגיעו לחתונתו שיש לו "הפתעה" עבורם. ואז, הוא שלף אקדח וירה ברעייתו הטריה, בחברו הטוב ביותר, באחיה של הכלה וגם בעצמו.

חוקרי המשטרה שהגיעו לחקור את הרצח וההתאבדות שמעו את האורחים המבוהלים שהעידו כי לא היה שום סימן לפני החתונה לאירועים שעומדים להפוך את יום השמחה, לערב של שפיכות דמים.

איש לא מצליח להבין מדוע רוגריו החליט לעשות את המעשה, אבלהחוקרים יודעים שהחתן תכנן היטב את המעשה מראש, שהאקדח הוחבא ברכב ושרוגריו לא בדיוק דאג ליכולות של הדי ג'יי או לסכום הכתוב על הצ'קים.

האח שרד את הירי כדי לספר על חתונת הדמים

רנטה אלכסדדה בת ה-25 ומרצ'לו גויימארס, החבר, נהרגו מיד מהאש. אחיה של הכלה טופל בבית החולים עם פציעת ירי, אבל הוא שרד לספר על האירוע המוזר. "אחותי הייתה אישה מופלאה, היא אהבה את כולם וכולם אהבו אותה", סיפר לכתבים הברזילאים.

"שניהם היו אנשים מאושרים, החתונה הייתה יפה, כולם התרגשו - הוא והמשפחה שלו העריצו אותה ועכשיו כולנו מבולבלים אף אחד לא מבין למה זה קרה", אמר האח בדמעות וזעם. "רק עכשיו אנחנו יודעים שהוא היה פסיכופט, הוא הרג והרס את כל המשפחה, הוא הרג את האנשים שאהבו אותו יותר מכל".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק