חייזר (צילום: חדשות 2)
במקרה של ביקור - יש אחראית | צילום: חדשות 2

האם קיים בידי האו"ם מידע על חייזרים שצפויים לבקר בכדור הארץ בזמן הקרוב? זו עשויה להיות הסיבה שבארגון החליטו למנות שגרירה שתהיה אחראית לתקשורת עם יצורים מכוכב אחר, במקרה שהם יחליטו להגיע לביקור על פני כדור הארץ ולדבר עם מנהיג האנושות.

יש יטענו שהמנהיג הוא נשיא ארצות הברית ברק אובמה, אחרים יפנו אותם לראש סוכנות החלל נאס"א, בעוד קולות אחרים יתעקשו שהאפיפיור הוא בעצם המנהיג הבלעדי. בכל מקרה, החליטו באו"ם להקדים תרופה למכה - אולי מתוך הנחה שמחסור במנהיג בלעדי ודאי לא יעשה רושם טוב על האורחים.

השגרירה מלזן עות'מן (צילום: דיילי מייל)
השגרירה מלזן עות'מן | צילום: דיילי מייל

השגרירה החדשה לענייני חייזרים היא אסטרופיזיקאית ממלזיה בשם מלזן עות'מן (58), שמונתה לעמוד בראש המשרד לענייני החלל החיצון. במסגרת תפקידה, היא תפתור את ההתלבטות במקרה שחייזרים ינחתו על פני הכדור ויבקשו לדבר עם הנציג של בני האנוש, ותהיה הסמכות הבלעדית לתקשר עם חייזרים. בעבר שימשה עות'מן ראש סוכנות החלל במלזיה.

העיתון הבריטי "סנדיי טיימס" דיווח היום כי המדענית המלזית תתייחס השבוע לתפקידה במסגרת כינוס בבריטניה, בו היא צפויה לומר למשתתפים כי הגילויים האחרונים של מאות כוכבי לכת העלו את הסבירות לגילוי של חייזרים. לדבריה, האו"ם צריך להיות מוכן לאפשרות של "קשר ראשוני".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק