רקדנית ושחקנית לשעבר מספקת עדויות חדשות ו"צבעוניות" על מסיבת ראש השנה פרועה במיוחד שערך ראש ממשלת איטליה, סילביו ברלוסקוני, בווילה שלו שבסרדיניה.

הרקדנית שסיפרה על זיכרונותיה מהמסיבה הפרועה ההיא טוענת בספר חדש כי חלק מהאורחים - ובמיוחד האורחות, הופיעו בפני ברלוסקוני בצורה יוצאת דופן. "הן רקדו, התנשקו ביניהן ועם המארח, התפשטו ומצאו את עצמם בבריכה - עירומות כמעט לחלוטין", כך לדברי הרקדנית.

הכותבת - סנדרה, אישה בת 24 מנאפולי, מצוטטת בספר חדש שנקרא "פאפי: סקנדל פוליטי", שעתיד לצאת לאור מחר באיטליה. השם התקבל אחרי שמספר נשים העידו כי ראש הממשלה בן ה-72 ביקש מהן לקרוא לו "פאפי" (או בתרגום חופשי לעברית - אבא'לה).

הספר שכתבו העיתונאים פטר גומאז, מארקו לילו ומרקו טרוואגליו, עוקב אחר האירועים המביכים האחרונים המיוחסים לברלוסקוני, ובהם טענותיה האחרונות של ורוניקה לאריו - רעייתו של ברלוסקוני, על חייו הפרועים של בעלה, וכן עדות של פרוצה שסיפרה כי בלילה בו אובמה נבחר לנשיאות בארצות הברית היא בילתה עם ראש הממשלה האיטלקי. ברלוסקוני, מצדו, הכחיש את ההאשמות.

"הוא היה מרוח בשמן ושיפשף את ידיו ללא הפסקה"

נערת הליווי שברלוסקוני הזמין (צילום: חדשות 2)
אחת מהאורחות המיוחדות של ברלוסקוני | צילום: חדשות 2

האישה שמזדהה כסנדרה ועובדת כרקדנית במועדון לילה, חלמה על קריירה בעסקי הבידור. היא מספרת בספר שחברה שחקנית התקשרה אליה בסוף 2007, והציעה יותר מ-1500 דולר כדי להגיע למסיבת ראש השנה המיוחדת על החוף בסרדיניה.

סנדרה סיפרה לעיתונאים כי "היא נחה במיטה בזמן שברלוסקוני צעד ברחבי האחוזה שלו על חוף הים האדריאטי. הוא היה מרוח בשמן מסוים ושיפשף את ידיו ללא הפסקה, הוא נעל נעליים עם עקבים גבוהים והסתובב עם תיק מלא בתכשיטים". ברלוסקוני היה אז ראש האופוזיציה אבל איל תקשורת ומיליארדר, והעניק לכל אישה או נערה במסיבה תכשיטי כסף וזהב.

אחרי הסיבוב הזה האורחים, וברלוסקוני בראשם, החלו לרקוד. בהמשך הוא בירך את חבריו שהופיעו למסיבה, כשאחת הברכות הופנתה לבן בריתו הפוליטי פיני, אותו כינה ראש הממשלה "הפאשיסט הגדול".

סנדרה מספרת שברלוסקוני סיפר בדיחות רבות, הבולטת בהן שהיא זוכרת היא מחדד בדמות איש עם מכנסיים מופשלות שגונח בכל פעם שמחדירים עיפרון לחור החידוד. "ברלוסקוני פרץ בצחוק גדול בכל פעם שהאיש הקטן מהגומי גנח", כך לדבריה.

"אנשים התפשטו, התנשקו וקפצו לבריכה בעירום כמעט מלא"

בלורסקוני בן 78 בלי בושה (צילום: רויטרס)
הגילויים הפרועים לא נגמרים. ר"מ איטליה | צילום: רויטרס

אחרי "הקטע האמנותי" של ברלוסקוני, החלה המסיבה האמיתית. "אנשים התפשטו, התנשקו וקפצו לבריכה בעירום כמעט מלא, אני זוכרת את כולם - מה שזיעזע אותי היו שתי רקדניות לסביות שהתנשקו, נגעו אחת בשנייה והפשיטו אחת את השנייה", אומרת הרקדנית.

סנדרה היא לא הראשונה ולא האחרונה שמעידה על מסיבותיו הפרועות של ברלוסקוני. הידיעה אמנם מופיעה בראש כל אתרי האינטרנט והעיתונות האיטלקית - אבל האיטלקים לא מופתעים, הם מכירים את ראש ממשלתם, והם בחרו בו למרות שידעו כמעט הכל על סגנון החיים הפרוע שלו.

מרבית תחנות הטלוויזיה של איטליה שקשורות לברלוסקוני (אם לא נמצאות תחת שליטתו הבלעדית), לא מדווחות על הספר או על הסקנדלים. היום, ערב פרסום הספר השערורייתי, נראה אם מהדורות החדשות יספקו לאיטלקים עוד פרטים, או שהם ימשיכו להתעלם מסגנונו של ראש הממשלה הלא ממלכתי שיושב ברומא.