חברים וקרובי משפחה רבים הגיעו משעות הבוקר לירושלים, לבית משפחתה של הצעירה הישראלית שנרצחה בהודו, והתקשו לעכל את הבשורה המרה. המנחמים סיפרו כי בני המשפחה נמצאים בקשר גם עם משרד החוץ ומתעדכנים לגבי מועד הגעת גופת יקירתם ארצה.

"הוכנו בהלם כששמענו על הרצח", סיפר לחדשות 2 באינטרנט הרב צבי ריבקין, ראש בית חב"ד בעיר בנגלור, שם נמצאה גופתה של ישראלית בת 28 לחייה בתוך מקרר. נציגי הקונסוליה הישראלית במומבאי עושים דרכם למקום.

הרב ריבקין הדגיש כי מורגש בלבול סביב נסיבות הפרשה המסתורית והוסיף כי הקונסוליה הישראלית במומבאי אחראית על הטיפול באירוע. "אנחנו מנסים להעביר את גופתה כמה שיותר מהר לבני המשפחה בישראל", ציין ראש בית חב"ד.

החשד: קשר רומנטי שהסתבך

מוקדם יותר דווח כי גופת ישראלית התגלתה במקפיא בהודו. על פי הפרסומים, החשוד ברצח, מהנדס תוכנה מקומי בן 31, נשוי ואב, הודה כי רצח אותה לפני 20 יום בדירה בקומה ה-11 של הבניין בו הוא מתגורר.

כלי התקשורת מדווחים כי הנרצחת, המחזיקה גם בדרכון שוויצרי, הגיעה לעיר בשבוע השני של אפריל, כארבע שנים לאחר שהשניים נפגשו לראשונה. במשטרה מעריכים כי בין הישראלית והגבר ההודי נרקמה מערכת יחסים. על פי טענת אמצעי תקשורת אחרים, השניים הכירו לראשונה דווקא בישראל, שם עבד הרוצח כמהנדס תוכנה.

ניסה להחביא את הגופה במקרר

ב-15 באפריל, כך על פי הפרסומים, פרץ ויכוח בין השניים לאחר שהצעירה הישראלית גילתה שהוא נשוי ואב טרי. אשתו של החשוד התערבה בין הצדדים וזה נעל אותה ואת בנו בחדר אחר. לאחר מכן ניגש לבת זוגו, הכה אותה באמצעות חפץ מתכתי קהה, עד שזו התמוטטה. על מנת לוודא שהצעירה אכן מתה חנק אותה. מיד אחר כך נעל את רעייתו ובנו בחדר סמוך.

על פי הודעת המשטרה, על מנת להסוות את מעשיו רכש החשוד מקרר גדול במיוחד, שם החביא את הגופה כדי שלא תסריח. חמתו שהגיע לבית המשפחה הבחינה בצחנה, גילתה את גופת הצעירה והזעיקה את השוטרים.

אתמול, כשלושה שבועות אחרי המעשה, הודה החשוד ברצח וסיפר כי מדובר "באקט של תשוקה". בדוח המשטרה צוין, כך דווח, כי במהלך השחזור אף חייך הרוצח כשתיאר את שאירע. גם אשתו נלקחה לחקירה.

ממשרד החוץ נמסר כי האירוע מוכר להם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק