מחיר טעם רווקות אחרון (צילום: nadtochiy, Shutterstock)
לפחות יש מזל באהבה | צילום: nadtochiy, Shutterstock

זוג שוודי הוכיח שאהבה יכולה לגבור על כל המכשולים - גם אם מדובר בשישה אסונות טבע.

כשסטפן ואריקה סוואנסטורם יצאו לירח הדבש של ארבעה חודשים עם בתם התינוקת בדצמבר האחרון הם קיוו שתהיה זו עבורם חוויה של פעם בחיים. במהרה הפכה המשאלה שלהם למציאות והחופשה החלומית התבררה כסיוט.

כבר בהתחלת ירח הדבש הם קיבלו סימן מקדים. המשפחה הצעירה נתקעה בגרמניה בעקבות אחת מסופות השלגים החמורות ביותר בהיסטוריה של אירופה. וזה עוד היה החלק הטוב של הטיול.

השלושה קיוו להתאושש בבאלי שבדרום מזרח אסיה, אך נאלצו להתמודד עם מונסונים במקום שמש חמימה ומשזפת. גם אוסטרליה לא האירה להם פנים. בני המשפחה הנואשים שרדו ציקלון, שטפונות ושריפת ענק. "ברחנו ברגע האחרון", נזכר סטפן, ששרד גם את הצונאמי ב-2004, ומספר כיצד בילו השלושה יממה שלמה על רצפת בטון במרכז קניות יחד עם 2,500 בני אדם נוספים.

לאחר החוויה האוסטרלית הם הגיעו לעיר קרייסטצ'ר'ץ באוסטרליה, זמן קצר מאוד לאחר שרעידת אדמה חזקה פקדה את המקום וגרמה להרס ענק. "העיר הייתה כולה חורבה", מספרת אריקה.

התחנה הבאה הייתה טוקיו. יומיים לאחר נחיתת המשפחה זעזע רעש בעוצמה של 8.9 בסולם ריכטר את צפון מזרח יפן.

לפני כשבוע שבו בני הזוג ובתם חזרה לשטוקהולם, לאחר ביקור קצר בסין - שם, למרבה ההפתעה, לא נרשם אסון טבע. עכשיו הם מסכמים את החוויות בחיוך ומדגישים: "לפחות יש לנו מזל באהבה".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק